Nocleg w pobliżu lotniska w Krakowie

Kraków to miasto, które co roku odwiedzane jest przez wiele osób. Są to zarówno turyści polscy i zagraniczni, jak i osoby przybywające tu w celach biznesowych. Kraków słynie, bowiem z licznych światowej klasy zabytków oraz nowoczesnych sal konferencyjnych. Wiele z osób, które planują podróż do Krakowa na swój środek transportu wybiera samolot. Warto przy tym zauważyć, że popularnym trendem staje się rezerwowanie noclegu w pobliżu lotniska. Dlaczego zatem warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Jakie są główne zalety noclegu w pobliżu portu lotniczego Kraków – Balice?

Nocleg koło Lotniska Kraków

Jeżeli planujemy pobyt w stolicy Małopolski, a naszym środkiem transportu, którym zamierzamy się tu dostać jest samolot to bardzo dobrym rozwiązaniem dla nas będzie wykupienie noclegu w pobliżu Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice. Dzięki temu po podróży będziemy mogli szybko dotrzeć do miejsca zakwaterowania, aby odpocząć, odświeżyć się i odpowiednio przygotować się do spotkania służbowego, zwiedzania miasta lub powrotu do domu. Do takiego hotelu dostaniemy się bez większego problemu nawet podczas dużego natężenia ruchu drogowego. Nie musimy, więc obawiać się stania w korkach.

Nocleg w Balicach w Krakowie to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób przybywających do Krakowa, ale także dla wszystkich tych, którzy przygotowują się do bliższych i dalszych podróży lotniczych z tego właśnie lotniska. Dzięki bliskiej odległości dzielącej hotel i lotnisko osoby korzystające z takiego noclegu nie muszą obawiać się, że nie zdążą na poranny lot, aby dotrzeć na czas nie musza także wstawać w środku nocy. Z hotelu w pobliżu lotniska korzystają także osoby, które ze względu na opóźnienie lotu spowodowane np. złymi warunkami atmosferycznymi chcą spędzić czas oczekiwania na wylot samolotu w wygodnych warunkach.

Oferta hotelu Neohotel Airport – dlaczego warto zarezerwować nocleg właśnie tu?

Jeżeli planujemy nocleg w pobliżu portu lotniczego w Balicach to warto wziąć pod uwagę taki obiekt jak Neohotel Airport. Hotel ten posiada, bowiem bardzo interesującą ofertę dla wszystkich tych osób, które poszukują noclegu w podkrakowskich Balicach. Ten nowoczesny hotel oddalony jest od portu lotniczego zaledwie 5 minut jazdy samochodem. Neohotel Airport położony jest w miejscowości Rząska. W obiekcie tym możemy liczyć na ciszę i spokój, kameralną atmosferę, wygodne i czyste pokoje, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz miłą i pomocną obsługę.

Warto również dodać, że w cenę noclegu wliczone jest tu smaczne śniadanie, hotel akceptuje zwierzęta domowe, goście mogą korzystać z baru hotelowego i przestronnego, zadbanego ogrodu, a parking jest bezpłatny. Jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób podróżujących w celach służbowych. Neohotel posiada także specjalną ofertę dla grup. Można tu także np. zorganizować spotkania integracyjne. Korzystna lokalizacja i bardzo dobre warunki pobytu sprawiają, że wiele osób chętnie wybiera to właśnie miejsce i szczerze poleca je innym.

5/5 - (1 vote)

Arabika czy robusta – czym się różnią?

Poprzedni

Bankowość elektroniczna — jakie operacje wykonasz przez telefon i internet?

Następny

Zobacz także

Więcej Podróże