Narodziny gwiazdy cda, netflix, vod
Źródło: Materiały prasowe

Film „Narodziny Gwiazdy” to z pewnością dzieło, które przyciąga do siebie widownie. Już samo czytanie obsady zachęca do zobaczenia jak Lady Gaga oraz Bradley Cooper radzili sobie na planie. Jednak nie tylko gwiazdorska para jest powodem dla którego warto obejrzeć produkcje. Oto kilka plusów oraz minusów filmu.

Narodziny gwiazdy cda, netflix, vod, online – czy warto obejrzeć film?

To najbardziej charakterystyczny plus, jaki widzowie mogli poznać jeszcze przed obejrzeniem tego filmu. Piosenki z narodziny gwiazdy cda, netflix z pewnością są godne zapamiętania. Nuty w formie ballady doskonale współgrają z opowiadaną historią. Nic więc dziwnego, że piosenki stały się hitem stacji radiowych oraz telewizyjnych. Promocja filmu za pomocą piosenek nie jest dość częstym zabiegiem marketingowym. Nuty popu oraz mocny głos Lady Gagi pasują do słodko-gorzkich wątków całej produkcji.

Gra o Tron, cały serial był oparty na tomie znanego pisarza G. R. R. Martina.

Interesująca struktura filmu Narodziny Gwiazdy

W filmie występuje silny podział ról głównych bohaterów. Widzimy dwa rodzaje światów, który łączy jeden cel muzyka oraz pragnienie popularności. Widzimy świat oczami Ally. Młoda dziewczyna o wysokim potencjale muzycznym, początkująca artystka poszukuje odwagi do stawienie czoła z prawdziwą widownią.

Zobacz również >>  Film „Był sobie pies”, czyli wyciskacz łez z lekcją na przyszłość

Jeszcze nic nie znacząca osoba postanawia zacząć śpiewać własne teksty oraz kompozycje. Z drugiej strony obserwujemy świat doświadczonego muzyka, który już swoją świetność ma dawno za sobą. Jego największym demonem są problemy z alkoholem. W początkowych scenach nie są zauważalne ale z czasem alkohol zaczyna rządzić głównym bohaterem.

Lady Gaga w roli w pierwszoplanowej

Co do talentu muzycznego Lady Gagi nikt nie ma wątpliwości. Gwiazda nawet w wersjach akustycznych ma głos. Nie potrzebuje żadnego wspomagacza w postaci autotiuna. Gwiazda naprawdę ma talent, co można zaobserwować po występach na żywo. Jeśli chodzi o grę aktorską muszą przyznać, że jest podobnie. Lady Gaga zagrała brawurowo. Jest to zasługa scenariusza, który został napisany wprost pod jej postać.

Dobrana para 

Lady Gaga oraz Bradley Cooper  to duet nie banalny. Naprawdę warto mieć na uwadze fakt, że połączenie pary o różnym poziomie zaawansowania aktorskiego jest skokiem na wysoką wodę. Jednak muszę tutaj uścisnąć dłoń reżyserowi, który naprawdę dobrze się spisał. Gra aktorska jest na wysokim poziomie. W filmie widać autentyczność uczuć. Podczas seansu narodziny gwiazdy cda, netflix widz żyje wydarzeniami, chłonie emocje, które towarzyszą dwójce bohaterów.

Płynność relacji 

Niezwykle trudno jest ocenić film Narodziny Gwiazdy pod względem toku relacji. Ze względu na skrajny podział uczuć. Autentyczność wyrażania emocji jest godna pochwały. Jednak ich rozmieszczenie w rzeczywistym czasie trwania nie zasługuje na pochwałę. Na początku ich relacja z niczym się nie spieszy. Toczy się swoim monotonnym rytmem. Nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Jednak z znienacka wybucha tykająca bomba zegarowa i wywraca relację do góry nogami. Wszystko dzieje się skokowo. Brak głębi oraz wysokiej inteligencji emocjonalnej. Momentami naprawdę ciężko chłonie się emocje bohaterów.

Podobnie jest z momentami kulminacyjnymi. Zanim dojdzie do naprawdę ważnych scen musi minąć trochę czasu. Jest dość spora przerwa, którą widzowie mogą zauważyć. Jeśli liczysz na wysokie uniesienie emocjonalne podczas całego filmu możesz być lekko zawiedziony. Można by rzecz, że narodziny gwiazdy cda, netflix mogą cię nieco zanudzić. Jednak, gdy dochodzi do sceny kulminacyjnej nie masz się do czego przyczepić. Wszystko jest świetnie zagrane oraz poprowadzone.

Uważność na detale 

Reżyser w swoim pierwszym filmie nie zapomniał o detalach. Ujęcia na dłoń czy buty naprawdę budują całą scenografię. Pokazują intymności oraz inne cechy, które budują magię relacji. Dbałość o detale pozwala być widzowi bliżej postaci. Każdy oglądający czuje się jakby był rzeczywistym światkiem wydarzenia, a nie zwykłym gapiem kinowym.

Zwiastun filmu Narodziny Gwiazdy

Gdzie można zobaczyć film Narodziny Gwiazdy, Netflix, CDA, VOD, Online?

5/5 - (12 votes)

Atrakcje dla rodzin, młodzieży i dzieci w Poznaniu

Poprzedni

Bajki dla dzieci – Czy (i kiedy) oglądanie bajek wspiera rozwój dzieci?

Następny

Zobacz także

Więcej Filmy