Hotel Transylwania 3
Materiały prasowe

Hotel Transylwania 3 to cieszący się sporą popularnością film animowany, który spodoba się nie tylko dzieciom i młodzieży, ale również osobom dorosłym. Film w wersji 3D jest pełen śmiechu, zabawnych zwrotów akcji i ciekawych przygód. W związku z tym nie da się na nim nudzić, można oglądać go całą rodziną i chętnie będzie się do niego wracało w przyszłości. Film został wyprodukowany przez Sony Pictures Animation. Premiera miała miejsce w 2018 roku. Ważną rolę w promocji filmu odegrał utwór Edyty Górniak i Roksany Węgiel pod tytułem „Zatrzymać chwilę”.

Film Hotel Transylwania 3 – fabuła

Hotel Transylwania 3

Materiały prasowe

Hotel Transylwania 3 to doskonałej jakości film, który pobudza wyobraźnię każdego odbiorcy. Na uwagę zasługuje również jego oryginalna fabuła. Hotel prowadzony jest przez Drakulę, któremu pomagają córka Mavis oraz zięć Jonathan. Biznes zaczyna się rozwijać, a wszystko idzie ku lepszemu. Drakula nie jest jednak do końca zadowolony, ponieważ niedawno stracił żonę i czuje się na świecie bardzo samotny.

Zobacz także >> Chirurdzy – Recenzja serialu Grey’s Anatomy

Przez to nie może skupić się na prowadzeniu własnej działalności, jego myśli są gdzieś zupełnie indziej. Mavis uważa jednak, że ojciec jest przepracowany, nieco nie zauważa jego rzeczywistych problemów, przez co stan Drakuli wcale się nie poprawia. Mavis postanawia jednak zabrać Drakulę na rodzinny rejs statkiem, aby przeżyć z nim wspólną, szaloną przygodę.

Film Hotel Transylwania 3

To właśnie podczas tej podróży Drakula poznaje zjawiskową panią kapitan o imieniu Ericka. Zakochuje się w niej praktycznie od pierwszego wejrzenia. Jego troski odchodzą w zapomnienie, a życie staje się lepsze i na nowo szczęśliwe. Drakula nie wie jednak wszystkiego. Okazuje się, że Ericka jest prawnuczką jednego z jego największych wrogów, a więc Abrahama van Helsinga.

Zobacz także >> Zniewolona na VOD – Sprawdź gdzie zobaczyć online

To właśnie Abraham chce zniszczyć nie tylko Drakulę, ale też wszystkie inne potwory. Z racji tego nowa miłość musi pokonać wiele przeszkód, a sam Drakula musi sobie odpowiedzieć na pytanie, co konkretnie w danym momencie jest dla niego najważniejsze i na czym ma się skupić.

Hotel Transylwania 3 – obsada

Obsada filmu jest bardzo ciekawa, dlatego też każda osoba, która zdecyduje się na jego obejrzenie nie będzie tego żałowała. Wśród osób, które zagrały w filmie można zauważyć takich aktorów jak:

  • Adam Sandler (Drakula),
  • Kathryn Hahn (Ericka),
  • Andy Samberg (Jonathan),
  • David Spade (Griffin),
  • Selena Gomez (Mavis),
  • Kevin James (Frankenstein),
  • Molly Shannon (Wanda),
  • Steve Buscemi (Wayne).

Hotel Transylwania 3 CDA

W filmie występują również inne postacie, ale najlepiej obejrzeć go samodzielnie i przekonać się, że jest to bardzo ciekawa propozycja filmowa dla ludzi w każdym wieku. Film można sobie obejrzeć w wersji online, a konkretniej na platformie VOD. Wszystko zależne jest od tego, z kim chce się oglądać i w jakich warunkach to nastąpi. Czas trwania filmu mieści się w granicach 100 minut.

Hotel Transylwania 3 a polska wersja filmu

Warto zaznaczyć, że na rynku pojawiła się również polska wersja filmu Hotel Transylwania 3, za którą wzięło się studio Start International Polska. W obsadzie filmu można zauważyć wielu znanych aktorów oraz popularne aktorki. Jako Drakula występuje Tomasz Borkowski, Mavis gra Agnieszka Mrozińska, Jonathanem jest Paweł Ciołkosz, a Ericka to Izabella Bukowska. Każdy może samodzielnie zadecydować, którą konkretnie wersję filmu obejrzy online, jednak warto sięgnąć po obie propozycje, bo z pewnością nikt nie pożałuje swojego wyboru.

Hotel Transylwania 3 – podsumowanie

Hotel Transylwania 3 to film, który absolutnie warto zobaczyć, dlatego warto umieścić go na swojej długiej liście filmów, które zechce się obejrzeć w najbliższej przyszłości, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. Ta propozycja trafi do serc wszystkich odbiorców, niezależnie od ich przedziału wiekowego, dlatego zaleca się oglądanie filmu ze swoimi dziećmi, przyjaciółmi czy też rodzeństwem.

Zobacz także >> https://citymagazine.pl/kevin-sam-w-domu-kultowy-film-wigilijny/

Jeśli ktoś ceni sobie filmy animowane, to ten będzie jednym z ulubionych. Fabuła nie jest nudna, lecz bardzo wciągająca. Z racji tego nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone z sięgnięcia po ten tytuł.

Gdzie można zobaczyć film Hotel Transylwania 3 VOD, Netflix, CDA, Zalukaj, YouTube?

Hotel Transylwania 3 zwiastun filmu w wersji polskiej

Zobacz także >> Barwy Szczęścia – 13 lat na naszych ekranach

5/5 - (5 votes)

Chirurdzy – Recenzja serialu Grey’s Anatomy

Poprzedni

Seriale tureckie – 8 seriali które warto obejrzeć?

Następny

Zobacz także

Więcej Filmy