wycieczka do Energylandii

Okres wakacyjnych wyjazdów powoli dobiega końca. Gorące dni powoli mijają na rzecz tych chłodniejszych, jesiennych. Jednak zanim jesień rozpocznie się na dobre, to można skorzystać jeszcze z kilku cieplejszych wrześniowych weekendów. To idealna okazja na weekendową lub kilkudniową wycieczkę. Jeśli marzy nam się weekend pełen atrakcji, to wcale nie musimy wyjeżdżać za granicę. W Polsce znajdziemy całą masę miejsc, które zapewnią nam rozrywkę i niezapomniane wspomnienia. Jednym z takich miejsc jest Rodzinny Park Rozrywki Energylandia, który jest największym tego typu parkiem w Polsce.

 

Na pewno każda osoba będzie zadowolona z wyjazdu do tego miejsca. Jeśli wybieramy kilkudniową wycieczkę, to ważny będzie także nocleg, który powinien być blisko Parku. Zdecydowanie warto wybrać pobyt w Western Camp Resort, który sam w sobie będzie kolejną atrakcją naszej podróży. Jak zorganizować taki wyjazd i co trzeba wiedzieć przed wyjazdem? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym artykule!

Jakie atrakcje czekają na nas w emocjonującej Energylandii?

 

Energylandia nie bez powodu nazwana jest rodzinnym parkiem rozrywki. Szeroka gama atrakcji dostosowana do różnych kategorii wiekowych i stopnia ekstremalności sprawia, że każda osoba znajdzie w niej coś dla siebie. Zaczynając od najmłodszych gości Parku czekać na nich będzie Strefa Bajkolandia. Znana z najbardziej uroczego mini rollercoastera Energuś. To kolejka, którą uwielbiają wszystkie maluchy. Oprócz tej strefy cała rodzina wyszaleje się w Strefie Familijnej i Smoczym Grodzie. W tej drugiej znajduję najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster, czyli Zadra Wooden Roller Coaster, czyli drewniana kolejka, która na długo zapadanie Wam w pamięci. Każdy poszukiwać ekstremalnych emocji będzie czuć się jak w raju, kiedy wkroczy do Strefy Ekstremalnej. Znajdują się tu najbardziej emocjonujące rollercoastery jak Hyperion, Mayan czy Speed. Energylandia to jedyny taki park rozrywki, który pozwala wyszaleć się każdemu.

Nocleg w Western Camp Resort – poczuj się jak na Dzikim Zachodzie!

 

Po dniu pełnym szaleństwa w parku rozrywki trzeba znaleźć miejsce odpoczynku, w którym się zrelaksujemy i zregenerujemy siły. Idealnym miejscem do tego będzie ośrodek Western Camp Resort! Po pierwsze to miejsce jest oddalone od Energylandii tylko o 3 minuty jazdy samochodem lub 17 minut pieszo. To naprawdę blisko. Wybierając Western Camp Resort, możemy liczyć na najwyższy standard, oryginalny wystrój miejsca i spokojny odpoczynek.

 

Jeśli chodzi o wybór noclegu, w tym miejscu czekają na nas trzy wyjątkowe opcje. Pierwszą z nich są przytulne domki szeryfa, które będą najbardziej prywatnym wariantem z trzech. Każdy domek posiada prywatną łazienkę. Oprócz tego goście mogą spodziewać się pościeli, ręczników i innych udogodnień. Dla osób wolących bardziej nietypowe noclegi czekać będą najprawdziwsze indiańskie tipi oraz wozy kowbojskie. Goście decydujący się na jedną z tych dwóch opcji mogą skorzystać z sanitariatów, w których znajdują się prysznice, toalety, umywalki i suszarki do włosów. Na terenie całego obiektu skorzystać można także z dostępu do bezpłatnego Wi-Fi. Każdy z pewnością znajdzie idealny nocleg dla siebie!

Atrakcje w Western Camp Resort – to więcej niż nocleg!

 

Western Camp Resort może zaoferować swoim gościom więcej, niż ciekawy i wyjątkowy nocleg, który długo będą wspominać. Znajdziemy tutaj również masę atrakcji, które urozmaicą pobyt w tym miejscu. Osoby uwielbiające aktywną formę odpoczynku będą zachwycone możliwością skorzystania z boisk do siatkówki, piłki nożnej i badmintona. Do dyspozycji gości jest także łowisko wędkarskie. Oprócz aktywnych form odpoczynku możemy skorzystać ze strefy relaksu lub wybrać się do kina plenerowego. Na terenie Western Camp Resort można również rozpalić grilla czy ognisko. Warto wybrać się do restauracji Bonanza, która serwuje tradycyjne polskie dania, jak i zagraniczne specjały. Po całym dniu wrażeń z pewnością zgłodniejmy, więc ta restauracja będzie punktem obowiązkowym!

Aktywacja bonu turystycznego – jak to zrobić?

 

Poza ogromem atrakcji w Western Camp Resort kolejną zaletą tego miejsca jest fakt, że respektowany jest tutaj bon turystyczny. Warto pamiętać, że bony te ważne są do 31 marca 2022, więc lepiej nie czekać z ich wykorzystaniem. Sam proces aktywacji bonu jest stosunkowo łatwy i zajmie nam chwilkę. Najpierw musimy zalogować się do strony ZUS PUE i zaktualizować swoje dane. Następnie otrzymujemy 16-cyfrowy kod elektroniczny na nasz e-mail lub numer telefonu, który podajemy gdy będziemy chcieli zrealizować płatność. Kwota bonu turystycznego wynosi 500 zł na każde dziecko oraz kolejne 500 zł na dziecko z niepełnosprawnościami. Dzięki takiemu bonowi turystycznemu zapłacimy mniej za nasz wyjazd, a jednocześnie łatwo go zrealizujemy.

5/5 - (1 vote)

Audyt prawny nieruchomości, czyli jak sprawdzić nieruchomość przed zakupem?

Poprzedni

Moda na bidety

Następny

Zobacz także