Akumulatory Gdynia - nowy oddział Uruchom.com

Problemy z akumulatorem w samochodzie, ciągniku czy łodzi zdarzają się a wynikają z różnych powodów. Najczęściej jest to zużycie i konieczność wymiany na nowy egzemplarz. Jeżeli taka sytuacja dotyczy mieszkańcowi Pomorza to zapraszamy do naszego nowo otwartego stacjonarnego sklepu z akumulatorami w Gdyni. Należymy do sieci Uruchom.com i zajmujemy się dystrybucją tylko wysokiej jakości baterii oraz urządzeń i akcesoriów. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania aktualnych cen i uzyskania pomocy podczas wyboru odpowiednio dopasowanego akumulatora do pojazdu.

Nowo otwarty sklep z akumulatorami w Gdyni to wsparcie w procesie zakupu

Przychodząc do naszego sklepu z akumulatorami w Gdyni, zawsze można liczyć na szeroki wybór asortymentu i zakup baterii, która spełni wymogi samochodu. Ważne! W każdym akumulatorze przed sprzedażą kontrolujemy napięcie przy obciążeniu, dlatego jesteśmy pewni jakości swoich produktów. Każdy mieszkaniec naszego kraju również może dokonać zakupu w naszej placówce w Gdyni, ponieważ akumulatory wysyłamy w dowolny region kraju. Prowadzimy sklep internetowy: sklep.uruchom.com/akumulatory-gdynia, gdzie można zamówić dowolne urządzenie z naszego katalogu. A każde z nich posiada certyfikat jakości. Współpracujemy z takimi producentami jak: Bosch, Bpower, Moretii, Exide, Centra, Fiamm, Kukla, Optima, Yuasa, Vtech, Varta, Uruchom i wiele więcej. Poniżej podajemy ważne informacje, które warto zachować, na pewno przydadzą się, gdy będzie konieczność wymiany akumulatora lub zakupu urządzeń do obsługi auta.

Sklep z akumulatorami w Gdyni:

 • +48 690 688 234
 • ul. Działdowska 2
 • 81-208 Gdynia
 • Godziny otwarcia
 • Pon. – Pt. 9:00-17:00
 • Sobota 10:00-15:00
 • gdynia@uruchom.com.

Przyjedź do nas a zobaczysz ile możesz zyskać! Nasi doradcy techniczni posiadają wiedzę i doświadczenie i chętnie się nim dzielą z klientami naszego sklepu. Kupując u nas zawsze będziesz zadowolony z transakcji i niezawodnej baterii.

Zapraszamy do Gdyni po akumulator, który nigdy nie zawiedzie

Wystarczy, że podasz parametry swojego starego akumulatora a nasz specjalista wskaże modele, które go godnie zastąpią i będą eksploatowane przez długi czas. Jeżeli nie jesteś pewien czy powinieneś wymienić baterie, przeprowadzimy test obciążeniowy akumulatora, który powie wszystko o jego stanie. Kolejnym testem, jaki możemy zaproponować jest test konduktancyjny. Jakie ma zastosowanie? Kontroluje napięcie, prąd rozruchowy, sprawność rozrusznika i układu ładowania.Takie testy wykonujemy bezpłatnie, więc diagnostyka nie będzie nic kosztować. Kolejną darmową usługą jest montaż zakupionego u nas akumulatora w samochodzie łącznie z konserwację klem i czopów. Nasz serwis działa prężnie i wspiera właścicieli pojazdów w różnych problemach z akumulatorami.

A można w naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni zakupić baterie do:

 • Aut osobowych, ciężarowych, autokarów, autobusów, wozów strażackich
 • Podnośników platformowych i koszowych
 • Motorów, skuterów i ATV
 • Do silników zaburtowych
 • Pojazdów rolniczych i budowlanych
 • Do zasilania awaryjnego i UPS i dużo więcej.

Posiadamy w ofercie prostowniki, ładowarki, klemy i zaciski, przewody rozruchowe oraz wiele innych. U nas możesz kupić zarówno klasyczne akumulatory kwasowo-ołowiowe oraz żelowe, do samochodów z systemem Start Stop, czyli AGM i EFB, a także baterie litowe. W naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni może zaopatrzyć się każdy: klient indywidualny i serwis samochodowy oraz wiele innych firm. Jeżeli chcesz być mile zaskoczony atrakcyjnymi cenami i wysokiej jakości akumulatorami zapraszamy do nas!

5/5 - (3 votes)

Moda na bidety

Poprzedni

Semilac 5 w 1 – rewolucja na rynku lakierów hybrydowych

Następny

Zobacz także

Więcej Motoryzacja