Akumulatory Tarnów

Czy warto kupować akumulatory w supermarketach? Nie warto, stoją tam bardzo długo w niesprzyjających dla nich warunkach. Aby nabyć naprawdę dobrą baterię w atrakcyjnej cenie warto skorzystać z oferty naszego sklepu online lub przyjechać do nas osobiście. Nasz sklep z akumulatorami mieści się w Tarnowie i każdego dnia obsługuje swoich klientów.

Akumulatory Tarnów dostępne w stałej sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej

Sklep z akumulatorami Tarnów

Bez względu na to, jakiej baterii Państwo potrzebuje, w naszym tarnowskim sklepie będzie można ją kupić. Zaopatrujemy nie tylko samochody osobowe, ciężarowe i jednoślady. Mamy do zaoferowania akumulatory do łodzi, kamperów, wózków widłowych, zabawek elektrycznych, kas fiskalnych, fotowoltaiki itd. Mamy w stałej sprzedaży prostowniki, kable rozruchowe, mostki, zasilacze i dużo więcej. Nie sposób wymienić wszystkich elementów naszej oferty, wszystkich Państwa zapraszamy na naszą stronę internetową lub kontakt osobisty w Tarnowie lub drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Usługi, które wspierają w podjęciu decyzji o konieczności wymiany akumulatora

Prostowniki Tarnów

Jeżeli silnik nie chce uruchomić samochodu, wina nie zawsze leży po stronie akumulatora. Dlatego jego wymiana nie zawsze jest wymagana. Oferowane przez nasz sklep z akumulatorami w Tarnowie urządzenia są testowane przez naszych pracowników, dlatego jesteśmy pewni sprzedawanego Państwu asortymentu. Jeżeli po wykonanym u nas teście okaże się, że akumulator nie może być nadal użytkowany pomożemy wybrać nowy. Co sprawdzamy? Wartość prądu rozruchowego akumulatora, napięcie po obciążeniu i pomiar upływności prądu. Jeżeli jest dla Państwa ważny konkretny producent posiadamy baterie takich marek jak: Bosch, Bpower, Exide, Yuasa, Varta, Moll itd. Kupując akumulator w naszym sklepie w Tarnowie można skorzystać z darmowego montażu.

Świadczymy również takie usługi jak:

 • Ładowanie akumulatorów
 • Regeneracja akumulatorów
 • Pomoc w uruchomieniu samochodu z dojazdem do klienta
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jak widać nasza oferta jest bardzo bogata, staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i dopasowujemy nasz profil sprzedaży i usług do bieżących potrzeb klientów. Zapraszamy do naszego sklepu z akumulatorami w Tarnowie, będzie nam miło Państwa powitać!

Zapraszamy do sklepu z akumulatorami

AgaDar

 • Firma Handlowa AGADAR
  Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów” 33-100 Tarnów
 • Tel.: 14 307 00 27
 • Kom.: +48 505-18-99-44, +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

 • Pon. – Pt. 8:00-17:00
  Sobota 8:00-13:00
  Niedziela 10:00-12:00

5/5 - (6 votes)

Bankowość elektroniczna — jakie operacje wykonasz przez telefon i internet?

Poprzedni

Batony energetyczne – dlaczego warto po nie sięgać?

Następny

Zobacz także

Więcej Motoryzacja