unikalna seria lakierów hybrydowych 5 w 1

Semilac jest prężnie rozwijającą się marką lakierów hybrydowych, która z roku na rok poszerza swoje portfolio produktowe i nieustannie zaskakuje miłośniczki hybrydowej stylizacji paznokci. Tym razem ta polska marka poszła o krok dalej niż konkurencja i stworzyła unikalną serię lakierów hybrydowych 5 w 1. Co to właściwie oznacza i czym charakteryzują się te produkty? Poznaj je!

Semilac – przełomowa technologia w hybrydowej stylizacji paznokci

Marka Semilac jest ekspertem w dziedzinie stylizacji paznokci. Specjalizuje się w produkcji lakierów hybrydowych i żelowych. W ofercie znajdują się także lampy i zestawy, akcesoria i narzędzia oraz wszelkie niezbędne kosmetyki i preparaty do wykonania perfekcyjnego manicure’u w domowym zaciszu.

Firma powstała z miłości do piękna i wiary w to, że w każdej kobiecie drzemie siła, która może się zmaterializować w dowolny sposób, począwszy od realizacji swoich planów, a skończywszy na zadbaniu o własny wizerunek. Tyle możliwości na ukazanie piękna, ile kobiet, i dlatego właśnie produkty Semilac są tak różnorodne nie tylko w kolorystyce, ale również w swojej funkcjonalności, aby sprostać oczekiwaniom jak największej ilości kobiet, z różnym doświadczeniem i różnym poczuciem estetyki.

Najnowszym osiągnięciem tej międzynarodowej już dzisiaj firmy są lakiery hybrydowe 5 w 1.

Lakiery hybrydowe 5 w 1 – jeden produkt wiele funkcji

Semilac lakiery hybrydowe Extend 5 w 1 to zaskakujące produkty, ponieważ zmieniają pogląd na cały zabieg manicure’u hybrydowego, nieodłącznie kojarzącego się z kilkoma produktami. W przypadku tego rozwiązania dostajemy jedną buteleczką, która pełni aż 5 funkcji, czyli praktycznie zastępuje pozostałe preparaty potrzebne do wykonania hybrydy. Lakiery 5 w 1 to baza, kolor, top, możliwość nadbudowania płytki paznokcia i przedłużenia jej nawet o 1 cm. Tyle właściwości udało się pomieścić w jednej formule, dokonując tym samym niemałego przewrotu w dziedzinie stylizacji hybrydowej.

Zaopatrując się w jeden produkt, otrzymujemy niemal pełny zestaw preparatów, których zazwyczaj używa się podczas nakładania hybrydy. Dzięki temu manicure wykonuje się znacznie szybciej, a dodatkowo oszczędza się pieniądze.

Aplikacja lakieru hybrydowego semilac 5w1

Jak aplikować lakiery hybrydowe 5 w 1 Semilac?

Manicure hybrydowe z tymi lakierami Semilac to pestka! Perfekcyjna stylizacja w kilka minut z jednym produktem? Tak, to możliwe! Oto kilka wskazówek.

1. Przygotuj płytkę paznokcia, starannie opracowując jej kształt i odsuwając skórki.

2. Odtłuść powierzchnię płytki odtłuszczaczem.

3. Zaaplikuj jedną warstwę lakieru Semilac Extend 5 w 1 w dowolnym kolorze na czystą i odtłuszczoną płytkę paznokciową. Pamiętaj – jeżeli chcesz nadbudować lub przedłużyć paznokcie, zaaplikuj większą ilość produktu i każdorazowo utwardź go w lampie UV/LED. Warto wiedzieć również, że te lakiery są intensywnie napigmentowane, więc warstwy nie powinny być zbyt grube.

4. Nałożony lakier standardowo utwardzamy w lampie UV/LED.

5. W ostatnim kroku należy przemyć cleanerem całość stylizacji, aby usunąć lepką warstwę dyspersyjną z lakieru. Stylizacja jest gotowa – kolor lśni i jest trwały.

W ofercie marki dostępnych jest 28 kolorów lakierów hybrydowych 5 w 1. Paleta barw mieści się w tonacji pastelowej, idealnej na biznesowe spotkania, ale nie tylko. Znajdź swój ulubiony kolor i postaw na błyskawiczną stylizację 5 w 1.

Oceń ten post post

Nowo otwarty sklep z akumulatorami w Gdyni zaprasza!

Poprzedni

Najpopularniejsze rodzaje bielizny na rynku

Następny

Zobacz także

Więcej Ona