Akumulatory Uruchom EFB Plus

Wiadomo nie od dziś, że akumulatory stanowią źródła zasilania różnych pojazdów, maszyn czy też urządzeń, które nie mają dostępu do energii elektrycznej z gniazdka oraz do sprzętów mobilnych. Nawet bardzo doświadczeni użytkownicy i kierowcy mają problemy z wyborem odpowiedniego akumulatora dopasowanego do konkretnych potrzeb i zastosowań. Szczególnie duży problem mają posiadacze pojazdów wyposażonych w specjalny system start-stop. Rozwiązania takie najczęściej wymagają bardzo trwałych i niezwykle wydajnych akumulatorów.

Akumulatory Uruchom EFB+

Nie wszystkie modele pojazdów z systemami start-stop są wyposażone w rekuperatory energii z hamowania. W takich autach akumulator jest narażony na duże obciążenia i trudne warunki pracy. Rozwiązaniem tego problemu jest nowoczesny model akumulatora Uruchom EFB. Jest to sprzęt wysokiej jakości przystosowany nie tylko do pojazdów wyposażonych we wspomniany wyżej system, ale również do pojazdów i zastosowań, w których działa duża ilość odbiorników prądu generujących spore obciążenia, z którymi standardowe akumulatory mogą sobie nie poradzić.

Nowoczesne wyposażenie idealne do pojazdów z systemem start-stop

Uruchom EFB +

Opisywane akumulatory świetnie nadają się do stosowania w pojazdach, które posiadają specjalny system Start Stop. Radzą sobie one również bardzo skutecznie z autami bez tego systemu, ale z dużą liczbą odbiorników prądu. Jest to możliwe dzięki podwyższonej żywotności, która wystarcza na znacznie większą ilość cykli w porównaniu ze standardowymi produktami tego rodzaju.

Warto zaznaczyć, że akumulatory Uruchom EFB + działają w oparciu o nowoczesną technologię EFB czyli Enhanced Flooded Battery, która charakteryzuje się następującymi cechami:

  • specjalnie przygotowany dodatek węglowy w elektrodach,
  • półsyntetyczna membrana wykorzystywana jako element kompozycji masy czynnej w dodatnich elektrodach,
  • płyty akumulatora przeszły dokładne dwustronne sezonowanie i pastowanie,
  • wewnętrzna konstrukcja oparta jest na materiałach gwarantujących podwyższony poziom wytrzymałości,
  • akumulatory te posiadają również bardzo szczelną obudowę.

Jak widać, opisywane akumulatory start stop wykorzystują szereg innowacyjnych technologii, które zapewniają tym produktom doskonałe parametry.

Najważniejsze cechy akumulatorów Uruchom EFB+

Dzięki swojej konstrukcji oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii, wspomniane wyżej baterie są w stanie zapewnić wyższą wydajność nie tylko dla pojazdów z systemami start-stop, ale również dla aut i maszyn posiadających dużą ilość odbiorników prądu. Sprzęt ten jest bardzo trwały i przystosowany do przyjmowania dużych ładunków elektrycznych.

Dodatkowo warto wspomnieć, że akumulatory Uruchom EFB zapewniają stabilne działanie nawet w zróżnicowanych warunkach temperaturowych. Radzą sobie z silnymi mrozami oraz z wysokimi temperaturami. Można je bez obaw umieszczać w pobliżu silnika, gdzie temperatury są najwyższe.

Dzięki szczelnej obudowie i wkładom chroniącym przed wybuchem, akumulator ten jest bardzo bezpieczny i można go montować w kabinie pasażerskiej czy też bagażniku. Nawet w przypadku niesprzyjających temperatur i dużych obciążeń, akumulatory te gwarantują niezwykle sprawny rozruch.

Można więc śmiało stwierdzić, że produkty Uruchom EFB zapewniają świetne działanie. Stanowią one doskonałą alternatywę dla standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Uruchom EFB +

4.5/5 - (8 votes)

Black tie – jaki zegarek założyć, by nie popełnić gafy?

Poprzedni

Jak zmienia się zdolność kredytowa w czasach wysokiej inflacji?

Następny

Zobacz także

Więcej Motoryzacja