booster rozruchowy firmy UTRAI

Rozładowane akumulatory są zmorą wielu kierowców szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, pomimo iż, problem ten nie wymaga wizyty u mechanika, wiąże się ze sporymi problemami z uruchomieniem samochodu. Dlaczego booster rozruchowy może nam w tym pomóc, dlaczego warto go mieć oraz jak uruchomić silnik z jego pomocą? Dowiesz się z naszego artykułu.

Booster rozruchowy – Czym jest?

Booster rozruchowy to inaczej urządzenie rozruchowe, którego zadaniem jest przesłanie energii koniecznej do uruchomienia silnika samochodu.

To nic innego jak akumulator, niewielkie i bardzo praktyczne urządzenie, zamknięte w małej obudowie wraz z kablami i żabkami. Bez problemu może być przewożone w bagażniku samochodu, dzięki temu w każdej chwili można uruchomić zarówno swój silnik, jak i pomóc innym osobom na drogach. Co najważniejsze, do swojego działania booster rozruchowy nie potrzebuje prądu, a po wyczerpaniu energii należy podłączyć go do gniazdka 230 V. Niektóre modele Jump Starterów posiadają własną ładowarkę bezprzewodową, dzięki czemu bez problemu możemy naładować go wszędzie, gdzie aktualnie się znajdujemy. Dodatkowo posiada on niezwykle dużą pojemność, a także wbudowaną latarkę i młotek bezpieczeństwa.

W jaki sposób uruchomić silnik z wykorzystaniem boostera?

5/5 - (3 votes)

Bawełniane produkty – co warto sprzedawać?

Poprzedni

Gadżety firmowe — jaki mamy wybór?

Następny

Zobacz także

Więcej Motoryzacja