Magazyn samoobsługowy

Rynek magazynowy w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, zgodnie z nowymi trendami wynikającymi ze zmieniających się potrzeb klientów. Jednym z tych kierunków jest usługa self storage, która polega na wynajmie magazynów w specjalnie do tego przystosowanych obiektach.

Magazyn samoobsługowy – dlaczego warto skorzystać?

Eksperci z firmy Kangu Self Storage wskazują na różne zalety magazynów samoobsługowych, dla których ich wynajem jest z punktu widzenia klientów opłacalny. Przede wszystkim to świetne rozwiązanie pozwalające zyskać dodatkową przestrzeń służącą do przechowywania rozmaitych rzeczy, na które nie ma miejsca w mieszkaniu czy biurze. Ponadto opłaty nie są wygórowane, a umowę można podpisać na krótki termin, np. w Kangu minimalny okres najmu wynosi 7 dni. Opcja w postaci skorzystania z niewielkiej powierzchni to kolejny argument przemawiający za tym, aby wynająć magazyn. Poznań oraz inne duże miasta w Polsce, gdzie funkcjonuje omawiana usługa, mają pod tym względem świetnie rozbudowaną ofertę.

Magazyn samoobsługowy – dla kogo?

Usługa self storage adresowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Skorzystać z niej może każdy, kto jest zainteresowany bezpiecznym oraz sprawdzonym miejscem znakomicie przystosowanym do magazynowania dobytku w postaci m.in. mebli, sprzętu sportowego, rzeczy osobistych, firmowych dokumentów itp.

Magazyn samoobsługowy – jak wynająć?

Procedury związane z wynajęciem magazynu samoobsługowego są bardzo proste. Na początek warto zapoznać się z regulaminem konkretnej firmy świadczącej usługę self storage i sprawdzić, jakie powierzchnie oferuje oraz w jakich kwotach. Na ogół wystarczy zgłosić się do biura obsługi klienta w celu załatwienia formalności. Jeśli powierzchnia, która interesuje klienta, jest dostępna, umowa podpisywana jest od ręki. Boksy zabezpieczane są indywidualną kartą dostępu, kłódką albo osobistym kodem. Klient ma dostęp do magazynu – oczywiście opłaconego – przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

5/5 - (2 votes)

Cienie do powiek, tusz do rzęs, a może kreska eyelinerem? Dowiedz się, jaki makijaż będzie najlepszy dla kształtu Twoich oczu

Poprzedni

Generatory ozonu – proste w obsłudze i uniwersalne urządzenia

Następny

Zobacz także