Czarny Zegarek Diesel

Wraz z postępem technologii, upowszechnieniem się telefonów komórkowych, które cały czas wskazują godzinę, wieszczono koniec ery tradycyjnych zegarków na rękę. Tymczasem nie dość, że nic takiego się nie wydarzyło, to zegarki przeżywają okres swojej świetności. Sprawdź, dlaczego zegarek Diesel stał się obiektem pożądania wielu mężczyzn.

Gdy kilkadziesiąt lat temu powstawała marka Diesel, nikt nie przypuszczał nawet, jak bardzo się ona rozwinie. Początkowo była to firma typowo odzieżowa, a świat o niej usłyszał, gdy wielką popularnością zaczęły cieszyć się jeansy sygnowane jej logiem. Z czasem Diesel szeroko zawojował modowe wybiegi i zaczął być utożsamiany z leaderem wśród firm kreujących modę męską. Następnie firma wkroczyła w nowe obszary, wypuszczając na rynek zegarek Diesel, który z miejsca stał się ekskluzywnym dodatkiem do każdej, męskiej stylizacji. Trzeba przyznać, że modele zegarków tej firmy zdecydowanie wyróżniają się wśród innych, odpowiadają na potrzeby użytkowników i trafiają w gust nawet najbardziej wymagających mężczyzn.

Zegarek Diesel – marzenie każdego faceta

Nie da się ukryć, że zegarki Diesel przyciągają wzrok. Fantastyczny design, duże, atrakcyjnie zaprojektowane tarcze oraz uwodząca siła emanująca z każdego elementu sprawiają, że chce się sięgać po te zegarki.

Sercem zegarków Diesel są kwarcowe mechanizmy działające niezawodnie, a zasilane są niezwykle trwałymi bateriami. W wielu modelach pod tarczą znajduje się więcej niż jeden mechanizm, a w modelach bardziej zaawansowanych nawet i cztery niezależne systemy. Czasomierze Diesla wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Najczęściej jest to stal szlachetna odporna zarówno na uszkodzenia, jak i na korozję.

W zegarkach tych tarcze zabezpieczane są mineralnymi szkiełkami odpornymi na zarysowania i stłuczenia. W zależności od modelu zegarki mają trzy rodzaje wodoszczelności, więc każdy może dobrać odpowiedni egzemplarz do swoich oczekiwań. Zwykła wodoszczelność do 3 atm zapewnia ochronę przed kontaktem z wodą. W zegarkach o odporności do 5 atm można już pływać i brać prysznic, a w tych o wodoszczelności 10 atm można nawet nurkować, nie martwiąc się o uszkodzenie zegarka.

Jak wybrać idealny model zegarka?

Wśród zegarków Diesel znajdują się różne modele, które można dobrać odpowiednio do stylu życia lub do okazji, w których zegarek będzie używany. Stosunkowo proste cyferblaty i stonowane kolory zdecydowanie będą najbardziej uniwersalne. Świetnie sprawdzą się zarówno w codziennych okolicznościach, jak i w sytuacjach oficjalnych. Kolorowe, odważne, rozbudowane modele doskonale odnajdą się na rękach mężczyzn prowadzących aktywny, sportowy tryb życia. Jeśli czasomierz ma towarzyszyć garniturom, warto wybrać model na skórzanym pasku. Jeśli zegarek będzie głównie uzupełniać stylizacje mniej zobowiązujące i sportowe, lepiej sprawdzi się ten na bransolecie.

Wybierając zegarek Diesel, warto też zwrócić uwagę na funkcje dodatkowe. Wielu panów bardzo sobie ceni takie funkcje jak datownik, stoper czy podświetlenie wskazówek. Podróżnicy z pewnością docenią możliwość wskazywania aktualnej godziny w różnych strefach czasowych.

5/5 - (2 votes)

Jak wybrać wannę?

Poprzedni

Arabika czy robusta – czym się różnią?

Następny

Zobacz także

Więcej On