rzeczy, którymi możesz urozmaicić codzienny strój

Odpowiednio dobrana stylizacja półformalna powinna być wygodna i ładna zarazem. Bardzo często jednak zestawienie smart-casual odznacza się jednolitością kolorów oraz brakiem wyrazistości. Warto wiedzieć, w jaki sposób można urozmaicić swoja stylizację.

Charakterystyka

Smart-casual stworzono z myślą o osobach zatrudnionych w miejscach, w których przestrzegany jest określony dress code. W przeciwieństwie do oficjalnych zestawień, połączenia półformalne wyróżnia komfort użytkowania. W stylizacjach tych zachowana jest osobliwie definiowana elegancja. Marynarki i spodnie często wzbogacone są efektownymi printami. Ubrania te wyróżniają się również różnorodnością kolorów.

Propozycje dla mężczyzn

Chcąc urozmaicić smart-casualowe zestawienia, warto zdecydować się na wykorzystanie spodni modnych w streetwearowych stylizacjach. Joggery posiadają ściągacze, a ich wyróżnik stanowią miękkie materiały, zapewniające komfort noszenia. Spodnie stanowią alternatywne rozwiązanie dla prostych jeansów. Można je nosić z T-shirtem i sportową marynarką. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto wziąć pod uwagę kolorystykę spodni. Czarne joggery można nosić z białą bluzką i ciemną marynarką. Szare spodnie będą natomiast dobrze komponować z granatowymi elementami smart-causlowej stylizacji.

Koszulka z nadrukiem

Alternatywą dla jednolitych, minimalistycznych T-shirtów są modele wzbogacone efektownym printem. Dzięki nim można ożywić półformalną stylizację. Decydując się na wykorzystanie koszulki z nadrukiem, warto jednak wybrać marynarkę i spodnie o stonowanej kolorystyce. T-shirt powinien bowiem stanowić najbardziej wyrazisty element całego zestawienia. Koszulka będzie świetnie komponować się ze sportowymi butami. Można również wykorzystać jednokolorowe trampki. Efektowne koszulki z nadrukami dostępne są m.in. na stronie internetowej https://plnylala.pl/.

Styl smart-casual pozwala na eksperymentowanie z modą. Chcąc dobrze wyglądać w pracy, warto więc tworzyć zestawienia bazujące na nieoczywistych elementach.

5/5 - (2 votes)

Luksusowe kosze prezentowe – najpiękniejsze zestawy zamówisz online

Poprzedni

Dlaczego warto wybrać pościel bawełnianą?

Następny

Zobacz także

Więcej Moda