Skarpetki jako prezent? To wciąż doskonały pomysł!

Skarpetki już dawno zeszły z tronu tzw. „najnudniejszego prezentu pod słońcem” i dziarsko walczą o koronę genialnego pomysłu na oryginalny podarek. I nic dziwnego! Czasy, gdy skarpetki w gwiazdki czy groszki były najciekawszą opcją odeszły do lamusa, a mnogość wariantów, w jakich można przebierać, potrafi zwrócić w głowie.

Skarpetki to prezent na każdą kieszeń!

To, że skarpetki to prezent na każdą kieszeń jest argumentem nie do podważenia. Zawsze chcemy dać jak najlepszy i niepowtarzalny podarek, jednak nasz portfel niekoniecznie lubi się z nami zgadzać w tej kwestii. Zamiast szukać niepotrzebnych łapaczy kurzu w postaci stojących na półkach drobiazgów, kolejnej paczki kolejnej kawy, czy nudnego pióra, postaw na coś niekonwencjonalnego i oryginalnego, a takim właśnie prezentem mogą być skarpetki. Nie musisz wcale zapożyczać się czy uszczuplać swojego domowego budżetu, żeby ofiarować coś niezaprzeczalnie świetnego.

Pomysł na prezent dla każdego. Dosłownie!

Wydaje Ci się, że babcie i dziadkowie mają monopol na dawanie skarpetek w prezencie? Już od dawna tak nie jest! Przez mnogość wzorów, kolorów i motywów, jesteś w stanie obdarować skarpetkami właściwie każdego i ciężko będzie popełnić w ten sposób faux pas. Koleżanka, która interesuje się malarstwem? Skarpetki z motywem zegarów słynnego Salvadora Dali, albo stopki z inspirowane twórczością Picasso, będą świetnym wyborem!

Przyjaciel gra w zespole? Postaw na coś z muzycznym motywem! Dziadek lubi jeździć na rowerze? Podaruj mu pasujące, rowerowe skarpetki, w które będzie wbijał się podczas swoich wycieczek. Niezależnie od tego, czym interesuje czy zajmuje się osoba, którą chcesz obdarować, na pewno znajdziesz coś, co wywoła uśmiech na jej twarzy. A przecież dokładnie o to chodzi w dawaniu prezentów, czyż nie?

Śmieszne i szalone, czy klasyczne i stonowane?

Nasza oferta stoi pod hasłem “życie jest za krótkie na nudne skarpety” i dokładnie tego się trzymamy. Wystarczy spojrzeć na czerwone dywany, wielkie premiery czy gale, by wiedzieć, że nawet do eleganckich garniturów można świetnie dobrać oryginalne, kolorowe skarpetki. Może ktoś z Twojej rodziny jest fanem kraftowych piw z małych, lokalnych browarów? Wyobraź sobie, że na następną degustację (albo jakąkolwiek inną imprezę) wybiera się ze sprezentowanym przez Ciebie dodatkiem, jakim są odjazdowe skarpetki z motywem piwa.

Dla dorosłych i dla dzieci!

Chyba każdy rodzic przyzna, że dzieci notorycznie ściągające skarpetki to raczej normalność dnia codziennego. Tak samo, kiedy jedziemy w odwiedziny do domu, w którym są dzieci i chcemy im dać jakiś drobny upominek, zazwyczaj stawiamy na słodycze czy inne niekoniecznie zdrowe przekąski. Jak rozwiązać oba te problemy za jednym razem? Genialne skarpetki z kosmicznym motywem dla małego astronauty czy piłkarskie dla małego piłkarza. Spersonalizowany prezent dla dziecka zawsze będzie wydawał się o wiele bardziej atrakcyjny, a my będziemy mogli spać spokojnie, że tym razem nie przyczyniliśmy się do rozwoju próchnicy u młodego człowieka.

Czy skarpetki to dobry pomysł na prezent?

Zdecydowanie tak i nie powinniśmy się wahać wybierając tę opcję. Skarpetki mogą być również oryginalnym dodatkiem do większego prezentu. Natomiast jeśli chcemy, by to właśnie skarpetki odgrywały główną rolę, zawsze możemy zdecydować się na cały tematyczny zestaw. W poszukiwaniu odpowiedniego prezentu warto poznać skarpetki Many Mornings.

5/5 - (6 votes)

Karboksyterapia CO2 odmładza skórę i likwiduje niedoskonałości. Na czym polega terapia dwutlenkiem węgla?

Poprzedni

Camilla Läckberg „Złota klatka” – czy warto przeczytać?

Następny

Zobacz także

Więcej On