serial żmijowisko
Mat. pras. Canal+

Serial Żmijowisko to oryginalna produkcja CANAL+, która powstała na podstawie bestsellerowej książki Wojciecha Chmielarza. W serialu znajdziemy współczesny konflikt, który kryje w sobie tragedię. Dlaczego książka ”Żmijowisko” i serial o tym samym tytule zyskał tak szerokie grono widzów?

Serial Żmijowisko- Recenzja serialu

Serial Żmijowisko można oglądać zarówno na platformie CANAL+, jak i online. Składa się z 7 odcinków, których długość nie przekracza 50 minut. Zagwarantuj sobie wieczór pełen wrażeń i już dziś włącz serial Żmijowisko lub przeczytaj książkę, którą pokochały miniony! To niebanalna historia utrzymywana w klimacie thrillera. To historia opowiadająca losy grupy przyjaciół, którzy wyjeżdżają wraz ze swoimi dziećmi na wakacje do tytułowego ”Żmijowiska”.

Pewnego wieczoru w trakcie imprezy, ginie Ada- córka jednych z głównych bohaterów- Arka i Kamili. Kiedy matka odkrywa rano, że córki nie ma w domku, rozpoczynają się wnikliwe poszukiwania, jednak ani przyjaciele, ani służby nie potrafią odnaleźć dziewczyny. Rok od zaginięcia córki, ojciec powraca do Żmijowiska, aby rozpocząć dalsze poszukiwania. W ich trakcie pojawiają się jednak nowe tropy i nowi podejrzani, którzy mogli zostać wplątani w zaginięcie nastolatki.

Zobacz także >> Irlandczyk – Typowy film gangsterski?

W tle zaginięcia dziewczyny zauważymy konflikty między rodzicami oraz relacje skrywające dawne konflikty i namiętności. W trakcie kolejnych odcinków odkrywana jest jednak zaskakująca prawda dotycząca chorobliwej zazdrości, uprzedzeń oraz nienawiści, która prowadzi do prawdziwej tragedii.

Obsada serialu ”Żmijowisko”

Oglądając serial, nie sposób nie dostrzec rewelacyjnej gry aktorów zarówno pierwszoplanowych, jak i drugoplanowych. Serial odróżnia od pozostałych fakt, iż do produkcji zaangażowani zostali aktorzy, których od dawna nie widzieliśmy na ekranie lub nie byli oni angażowani w popularnych jak dotąd produkcjach.

Zobacz także >> Smętarz dla zwierzaków 2019 – świetna gra aktorska.

W rolach głównych wymienić można tutaj Pawła Domagałę, Agnieszkę Żulewską, Cezarego Pazurę, Piotra Stramowskiego, czy Davinę Reeves-Ciarę. Warto zaznaczyć, że zarówno książka Żmijowisko, jak i serial emitowany na CANAL+ i online zyskał ogromną rzeszę fanów. Przyczynił się do tego doskonały, mroczny klimat serialu, ciekawa, niebanalna fabuła oraz obsada. Reżyserem serialu był Łukasz Polkowski, który wcześniej wyreżyserował serial ”Belfer”.

Czy warto obejrzeć serial ”Żmijowisko”?

To serial, który dedykowany jest fanom historii z tragedią w tle. Przez cały czas trwania serialu rozwiązywana jest zagadka, kto stoi za zaginięciem dziewczyny. Do samego końca widzowie trzymani są w ogromnym napięciu po to, aby w odcinku finałowym rozwiązane zostały wszelkie nieścisłości. To coś dla osób wymagających, które znudzone są już produkcjami, które emitowane są w telewizji na ogólnodostępnych stacjach. To gwarancja niezapomnianych wrażeń i zwrotów akcji.

Opinia/Ocena serialu ”Żmijowisko”

Można powiedzieć, że serial ”Żmijowisko” dociera do najczulszych zakamarków wewnętrznego życia każdego widza. Oglądając kolejne odcinki, zastanawiamy się nad jakością swoich relacji, życiem wewnętrznym oraz trudami, które być może do tej pory stawały na drodze naszego życia. Serial wyróżnia się przede wszystkim ciekawą fabułą, efektownymi zdjęciami oraz doskonałą grą zarówno dorosłych, jak i nastoletnich aktorów. Postacie serialu są charyzmatyczne. Nie ma w nich ani krzty bezbarwności i niedopracowania. Biorąc pod uwagę całokształt serialu oraz emocje, jakie gwarantuje w trakcie oglądania, w końcowej klasyfikacji, serial zasługuje nasze polecenie.

Zwiastun serialu „Żmijowisko

Gdzie można zobaczyć serial Żmijowisko? Netflix, CDA, VOD, Online?

  • Netflix >> brak
  • CDA >> brak
  • Online, VOD >> tutaj
  • Player >> tutaj
  • YouTube >> tutaj

 

4.4/5 - (38 votes)

„Żmijowisko” – Bestsellerowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza

Poprzedni

Podpalacz – Recenzja powieści Wojciecha Chmielarza

Następny

Zobacz także

Więcej Seriale