Ranczo Online serial na Netflix
Materiały prasowe

Na platformie Netflix można oglądać wiele różnych dokumentów, seriali i filmów. Każdy ma swoje ulubione propozycje, jednak sporą popularnością cieszy się serial Ranczo online na Netflix. To polskie dzieło o charakterze komediowo-obyczajowym, które miało swoją inaugurację w 2006 roku i szybko porwało serca milionów odbiorców. Jedną z głównych bohaterek jest Lucy – Amerykanka, która odziedziczyła domek we wsi Wilkowyje i zdecydowała się na nią przeprowadzić. Jej początki na wsi nie były łatwe, ale z czasem przekonała do siebie wszystkich mieszkańców.

Ranczo online na Netflix – jak wygląda fabuła

 

Ranczo Netflix otrzymało wiele rozmaitych nagród, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że serial jest znany i lubiany do dnia dzisiejszego. Fabuła jest dość zagmatwana, gdyż na pierwszy plan wysuwa się wielu bohaterów, m.in. wspomniana Lucy oraz wójt Paweł Kozioł. Ważną rolę odgrywa również proboszcz Piotr Kozioł.

Ranczo opowiada o swojskich problemach i sytuacjach ludzi, z którymi utożsamić może się każda osoba mieszkająca na wsi. Paweł Kozioł dąży do przejęcia całkowitej władzy nad wsią, a nawet do objęcia urzędu Prezydenta RP. Ta sztuka mu się udaje, z czego nie wszyscy są zadowoleni. Kluczową rolę odegrał w tym wszystkim Czerepach – jego prawa ręka. Na uwagę zasługuje też bardzo dobra dyspozycja założonej partii – PPU (Polska Partia Uczciwości), tworzącej m.in. koalicję rządzącą.

Ranczo obsada serialu

Netflix to platforma, na której można obejrzeć losy swoich ulubionych bohaterów, a w serialu zagrali m.in.:

  • Cezary Żak (dwie role),
  • Ilona Ostrowska,
  • Paweł Królikowski,
  • Artur Barciś.

Polska produkcja dostępna jest na platformie Netflix od 2020 roku, spotykając się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony społeczeństwa.

Ranczo serial, którego absolutnie nie można pominąć

Jeśli ktoś chciałby zapoznać się z relacjami i problemami występującymi na polskiej wsi, powinien zdecydować się na obejrzenie serialu Ranczo. Wszystkie odcinki niosą za sobą pewne przesłanie i można z nich wyciągnąć daleko idące wnioski. W jednym miejscu spotykają się osoby bez perspektyw oraz te z dużymi ambicjami, które nie zawsze działają uczciwie i zgodnie z obowiązującymi przepisami, utrudniając tym samym życie innym obywatelom.

To produkcja, której absolutnie nie wolno pominąć, dlatego wypada dowiedzieć się gdzie obejrzeć Ranczo, a następnie przystąpić do oglądania poszczególnych serii. Dostęp do serialu jest bardzo prosty. Do wspólnego oglądania można zaprosić swoich znajomych, a serial na pewno nikomu się nie znudzi.

Gdzie można zobaczyć Ranczo VOD, Online, Netflix, CDA, TVP?

5/5 - (2 votes)

NVC – Co to jest Nonviolent communication?

Poprzedni

Cienie do powiek, tusz do rzęs, a może kreska eyelinerem? Dowiedz się, jaki makijaż będzie najlepszy dla kształtu Twoich oczu

Następny

Zobacz także

Więcej Seriale