Pudło nie nudno
Źródło: Strona producenta Ma3

W dobie wszechobecnych zabawek elektronicznych nie trudno znaleźć taką, która zainteresuje dziecko tylko na chwilę. Ciężko natomiast wybrać przedmiot, który wzbudzi u dziecka zainteresowanie. I tutaj z pomocą przychodzi Pudło nie nudno, które stało się hitem, od kilku lat podbijającym serca rodziców i ich pociech. Jak sama nazwa wskazuje, to kreatywna propozycja dla dzieci w walce z nudą, która powstała we współpracy z pedagogami i ilustratorami. Pudło nie nudno dedykowane jest dzieciom w wieku 3-6 lat, ale niejednokrotnie przyciąga do zabawy także rodziców i opiekunów.

Pudło nie nudno – który wariant wybrać?

Pudło dostępne jest na rynku w kilku wersjach. Jeśli chodzi o rozmiar, do wyboru jest wariant midi i maxi. Rodzice mogą skorzystać również z opcji zamówienia paczki dla rodzeństwa. Do dyspozycji są różne opcje tematyczne pudeł zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek – Dzikie safari, Kosmos, Mali artyści, Witajcie dinozaury, Zaczarowany świat, Smaki i smaczki czy Emocje.

Zobacz także >> https://citymagazine.pl/kevin-sam-w-domu-kultowy-film-wigilijny/

Dzięki temu dzieci mają okazję zbudować rakietę kosmiczną, zaprojektować strój dinozaura czy też odtworzyć podwodny świat. Istnieje możliwość prenumeraty Pudło nie nudno na 3, 6 lub 12 miesięcy, ale można także poprzestać na zamówieniu pojedynczej paczki. Cena pudła waha się w okolicach 80 zł.

Pokaż, co masz w środku

Pudło zostało zaprojektowane bardzo oszczędnie, ale radość z jego rozpakowywania jest ogromna. Sprzedawca oferuje możliwość personalizacji pudełka poprzez dodanie do nazwy imienia dziecka. Cała zawartość Pudło nie nudno owinięta jest dodatkowym papierem, co wygląda bardzo estetycznie.

Zobacz także >> Bajki dla dzieci – Czy (i kiedy) oglądanie bajek wspiera rozwój dzieci?

Materiały i akcesoria zawarte w pudełku charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością. Posiadają także atesty jakości CE. Co miesiąc dostępny jest nowy temat przewodni pudła, który stanowi niepowtarzalny zestaw inspiracji dla dzieci. Warto podkreślić, że nawet jeśli wszystkie zadania z tego magicznego pudełka zostaną zrealizowane, wyobraźnia jego posiadacza otwiera się na kolejne pomysły.

Kreatywność nie zna granic

Każda z wersji pudła zawiera w sobie kilkanaście aktywność manualnych bądź plastycznych. Bez względu na tematykę Pudło nie nudno kryje w sobie przewodnik, listę zadań oraz ciekawostki odwołujące się do tematu. Co więcej, zestaw zawiera wszystkie materiały i akcesoria niezbędne do zrealizowania zadania, czyli farby, pędzel, naklejki, balony czy papier do origami. To ważny atut, ponieważ dziecko nie musi przerywać zabawy w poszukiwaniu przyborów. Czas na wykonanie zadań oraz stopień ich trudności jest zróżnicowany i dopasowany do wieku dziecka.


Wspólna zabawa

Pudło nie nudno sprawdzi się przede wszystkim w te dni, kiedy trzeba zostać w domu z powodu pogody czy choroby. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do tych rodziców i opiekunów, którzy są na etapie poszukiwania niebanalnych produktów dla dzieci. Pudło nie nudno to wspólne i bardzo twórcze spędzanie wolnego czasu, a dodatkowo wsparcie rozwoju dzieci. Pudło nie nudno będzie doskonałym rozwiązaniem w przedszkolach i wszędzie tam, gdzie dzieci spędzają czas w grupach.

Zobacz także >> Piosenki dla dzieci – efektywna nauka poprzez zabawę

Nic więc dziwnego, że opinie rodziców o Pudło nie nudno są pozytywne. Taka zabawa inspiruje dzieci do poznawania świata, a dodatkowo rozwija zdolności manualne. Co ważne, pociechy uczą się logicznego myślenia i rozwiązywania trudnych problemów. Najistotniejszą jednak zaletą pudła jest to, że sprawia ono dzieciakom ogromną radość, a przy okazji stwarza możliwość wspólnej zabawy dla całej rodziny. Będzie również świetnym prezentem na każdą okazję.

Gdzie kupić pudło nie nudno?

4.9/5 - (20 votes)

Wyprawka szkolna – lista najpotrzebniejszych rzeczy

Poprzedni

Wyprawka dla noworodka – co warto wiedzieć?

Następny

Zobacz także