Park trampolin Warszawa

Skoczna rozrywka dla młodszych i starszych – parki trampolin gwarantują dobrą zabawę niezależnie od wieku!

Trampoliny są jednym z ostatnich hitów wśród atrakcji w aktywnym stylu. Teraz z obiektów jak park trampolin można skorzystać w wielu lokalizacjach w całej Polsce – dostępne są także w Warszawie, gdzie działają jedne z najnowocześniejszych obiektów tego typu.

Park trampolin – dlaczego warto się do niego wybrać?

Za oknem pada deszcz? A może jest zbyt ciepło na spędzanie czasu w parku? W takim przypadku park trampolin może być kapitalnym pomysłem na dobrą zabawę z całą rodzinę.

W parkach trampolin na odwiedzających czekają nowoczesne trampoliny i szeroka gama innych atrakcji, które zapewniają mnóstwo dobrej zabawy niezależnie od wieku. Można zarówno skupić się na skakaniu, jak i na rywalizacji z innymi osobami o najwyższy skok lub najszybciej wykonaną akrobację.

Wyjście do parku trampolin może być też świetnym wyborem dla najmłodszych. Trampoliny są bezpieczne dla dzieci i są kapitalnym sposobem na spędzenie wolnego czasu na aktywnej zabawie. W parkach trampolin mogą bawić się dzieci już od 3 roku życia, które znajdują się pod opieką osoby dorosłej.

Wybrane parki trampolin organizują również specjalne szkolenia, podczas których można zdobyć nowe umiejętności, na przykład w modnej teraz akrobacji, parkourze lub trickingu.

Nie tylko trampoliny – jakie atrakcje oferują parki?

W parkach trampolin na odwiedzających czeka mnóstwo ciekawych atrakcji, które nigdy nie nudzą. Jakie propozycje zasługują na szczególną uwagę?

Wśród ciekawych atrakcji dla młodszych i starszych klientów parków trampolin znajdują się:

 • ścieżki akrobatyczne – podłużne trampoliny, które pozwalają na wykonywanie złożonych ewolucji akrobatycznych
 • ścianki wspinaczkowe – umożliwiają bezpieczne wspinanie się
 • tory ninja – tory przeszkód, które zapewniają mnóstwo emocji podczas pokonywania kolejnych przeszkód, wygrywa ta osoba, która jako pierwsza dotrze do celu
 • trapez cyrkowy – położony nad basenem z gąbkami, pozwala na bujanie się i wykonywanie różnych akrobacji
 • twister – to atrakcja, która polega na przeskakiwaniu się lub schylaniu pod kręcącymi się belkami, znana z programów telewizyjnych
 • battle beam – walka miękkimi gąbkami na wąskim podeście, zadaniem jest zrzucenie przeciwnika
 • half pipe – atrakcja przypominająca rampę, która wyłożona jest trampolinami, przeznaczona do skoków akrobatycznych
 • slack line – to atrakcja polegająca na wykorzystaniu liny akrobatycznej, która ćwiczy umiejętność zachowania równowagi
 • wall run – to trampoliny obudowane ściankami, które tworzą podest, podczas korzystania z trampolin można wejść stopami na ścianę
 • kosze do wsadów – połączenie skoków na trampolinach oraz koszykówki
 • baseny z gąbkami i air bag – poduszki powietrzne – zapewniają bezpieczne lądowanie dla osób, które wybijają się z trampolin

Powyższe atrakcje mogą zagwarantować także trampoliny w Warszawie, w tym park trampolin Airo, który znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej 22. Dokładną ofertę parku można sprawdzić na jego stronie: https://airo.fun/park-trampolin.

Zabawa w parku trampolin – od jakiego wieku?

Niezapomniana zabawa w parku trampolin czeka na osoby w wieku już od 3 lat, dlatego nawet maluchy mogą spędzić tam niezapomniany czas razem z bliskimi. Należy pamiętać o tym, by dziecko stale było pod opieką.

Wiele parków trampolin oferuje także specjalne strefy przeznaczone dla młodszych dzieci. Zawierają bezpieczne atrakcje, które nadają się dla najmłodszych. Dzieci mogą korzystać z nich pod okiem rodziców i opiekunów.

Parki trampolin w Warszawie – gdzie warto poskakać?

W Warszawie działa obecnie kilka parków trampolin, w których można świetnie się bawić. Jaki park trampolin w Warszawie warto odwiedzić?

Jednym z najczęściej polecanych parków trampolin w Warszawie jest Airo, który oferuje dużą przestrzeń do dobrej zabawy dla najmłodszych. Do dyspozycji są także inne punkty, gdzie można poskakać na trampolinach razem z całą rodziną.

Za godzinne wejście do parku trampolin w Warszawie trzeba zapłacić od około 20 do 35 złotych w zależności od wybranego parku oraz dnia. W weekendy za zabawę w parkach trampolin cena jest wyższa niż od poniedziałku do czwartku.

5/5 - (3 votes)

Prawidłowy demakijaż twarzy

Poprzedni

Planowanie czy spontaniczność? 5 powodów, dla których warto otworzyć planer!

Następny

Zobacz także

Więcej Warszawa