Kobieta w bieliznie

Bielizna to o wiele bardziej skomplikowany temat niż może się to z początku wydawać. Ograniczanie tematu wyłącznie do majtek i biustonosza jest ogromnym spłyceniem – istnieje bowiem nie tylko wiele innych rodzajów bielizny, ale również i mnóstwo wariantów tych pierwszych dwóch części naszego ubioru. Jakie jednak rodzaje bielizny są aktualnie najpopularniejsze na rynku?

Wiele wariantów majtek oraz biustonoszy

Choć bielizna sama w sobie jest dość rozległym tematem, tak o samych majtkach i biustonoszach można się już naprawdę mocno rozgadać. Zacznijmy od tych pierwszych – tutaj najpopularniejszym krojem wśród wielu pań są figi, które stanowią pewien balans pomiędzy wyglądem i wygodą użytkowania. Zakrywają również całkiem sporo, dzięki czemu sprawdzą się idealnie do sukienek i krótszych spódnic. Często wybieranymi majtkami są także stringi, ich wariant, czyli braziliany, a także tak zwane hipstery, które są dość wysokie i mają konstrukcję podobną do szortów.

W przypadku biustonoszy kobiety często decydują się na zakup balkonetki, która – tak samo, jak figi – jest pewnego rodzaju kompromisem. Dobrze przytrzymuje piersi i zasłania większą ich część, równocześnie jednak nadając się do stylizacji z dekoltem. Popularne są również zarówno zabudowane, jak i niskozabudowane staniki, a ostatnio coraz więcej kobiet decyduje się na biustonosze samonośne. Wiele kobiet nadal jednak ma przed ich używaniem pewne obawy – całkiem niesłusznie, gdyż przy poprawnym użytkowaniu może być to naprawdę wygodne rozwiązanie.

Inne popularne części bielizny

Pod hasłem „bielizna” kryje się często coś więcej niż tylko majtki i biustonosze. Przede wszystkim niezwykle popularne wśród pewnej grupy kobiet jest body, które nadaje się idealnie nie tylko jako bielizna sama w sobie, ale także jako kluczowa część stylizacji. Niektóre osoby do grupy bielizny dodają również mocno przylegające podkoszulki. W tym wypadku mówimy tutaj jednak raczej o zastosowaniach praktycznych, jak utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała.

5/5 - (2 votes)

Semilac 5 w 1 – rewolucja na rynku lakierów hybrydowych

Poprzedni

Wyjątkowe zegarki wykonane z drewna

Następny

Zobacz także

Więcej Moda