Modna wiosna

Ciepłe wiosenne dni często zaskakują wielu z nas. Warto odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w lżejszą kurtkę, która pozwoli nam wyglądać modnie. Dodatkowo w marcu i kwietniu często poranki są chłodne oraz pojawia się zimny wiatr. Odpowiednia odzież wierzchnia pozwala uniknąć przeziębienia.

Jaką kurtkę wybrać na wiosnę?

Na wiosnę najlepiej wybrać kurtkę przeciwdeszczową lub lekką kurtkę z membraną, która chroni przed wilgocią, ale jednocześnie pozwala na oddychanie skóry. Można też rozważyć kurtkę z odpinanym ociepleniem, która będzie pasować zarówno do ciepłych, jak i chłodniejszych dni. Ważne, aby kurtka była wykonana z wodoodpornego i oddychającego materiału.

Uniwersalna kurtka na wiosnę

Modny mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie kilka rodzajów kurtek i dopasowywać je do swojej stylizacji. Kilka typów od lat nie wychodzi z mody. Najczęściej wybieranym modelem są tak zwane bomberki. Doskonale łączą się one zarówno w sportowe stylizacje jak i w casualowe. Firma Bytom posiada w swojej ofercie zarówno modele puchowe jak i materiałowe. Odpowiedni model należy dobrać w zależności od odczuwalnego przez siebie komfortu termicznego.

Eleganckie kurtki wiosenne męskie

Firma Bytom słynie przede wszystkim z eleganckich stylizacji. Modny mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie płaszcz, który może założyć na eleganckie okazje w połączeniu czy to z garniturem czy z samą koszulą. W ofercie firmy można znaleźć zarówno długie modele do kolan, jak i krótsze. Te pierwsze zdecydowanie lepiej ochronią przed wiatrem oraz będą wyglądać bardziej elegancko. Będą jednak mniej wygodne np. do prowadzenia samochodu. Jeśli ważna jest dla nas swoboda ruchu warto wybrać krótszy model z lżejszego materiału.

Jaki kolor kurtki wybrać na wiosnę?

Kolor kurtki należy dopasować do indywidualnych preferencji. Jednakże popularne są jasne, pastelowe kolory takie jak: błękit, róż, mięta, żółty, pomarańczowy czy beż. Są one świeże i przyjemne dla oka, idealne na wiosnę. Jeśli chodzi o bardziej stonowane kolory to szarości, beże, khaki czy czerń zawsze są ponadczasowe. Dobrze też rozważyć kolor pod kątem swoich ubrań, aby dobrze ze sobą komponowały. Warto zapoznać się wtedy z zasadą koła kolorów i na jej podstawie dobierać i łączyć ze sobą elementy garderoby.

Ponadczasowa kurtka skórzana

Bardzo dobrym wyborem są również kurtki wiosenne męskie skórzane. Zapewniają one ciepło, ponieważ nie przepuszczają wiatru. Podobnie jak bomberki doskonale łączą się zarówno w eleganckie jak i te mniej formalne stylizacje. Podczas wyboru tego typu kurtki warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów:

– Jakość skóry: Upewnij się, że skóra jest miękka, elastyczna i pozbawiona jakichkolwiek uszkodzeń.

– Kształt i krój: Wybierz kurtkę, która pasuje do twojego typu sylwetki. Kurtki prostych krojów są uniwersalne i ponadczasowe, natomiast modele z większą ilością zdobień czy kieszeni mogą bardziej pasować do bardziej odważnej stylizacji.

– Konserwacja: Kurtki skórzane wymagają regularnej pielęgnacji i konserwacji, aby zachować ich jakość. Upewnij się, że wiesz jak dbać o kurtkę przed zakupem.

Oceń ten post post

Top 5 eleganckich stylizacji na spotkanie biznesowe

Poprzedni

Niechciany tatuaż – usunąć czy zakryć nowym?

Następny

Zobacz także

Więcej Moda