Koszulki z nadrukiem na specjalne okazje, koszulki na prezent, koszulki okolicznościowe

W tej kategorii znajdą Państwo koszulki z nadrukiem dla przyjaciół, cioci, wujka, siostry, babci, dziadka, taty, mamy. W ofercie naszej drukarni w Poznaniu znaleźć można koszulki na wieczór panieński, wieczór kawalerski, koszulki urodzinowe, ale także t-shirty dla przyszłych mam, tatusiów, bluzy z nadrukiem, czy też koszulki z COVID-19.

Kilka przykładów koszulek wykonanych w firmie G3 Druk z Poznania

Koszulka z COVID-19

G3 Druk Poznań
Ul. Wolnica 7/8
61-764 Poznań
Tel.: 61 610 34 45
biuro@g3druk.pl

Jednym słowem znajdziecie Państwo u nas koszulki z nadrukiem na zamówienie dla każdego na wszelką okazję. Do wielu różnych projektów można dodać własne daty i teksty, jak na przykład zamówić

Koszulki z Koronawirusem

co pozwoli być na czasie i podejść z humorem nawet do tak trudnej sytuacji, jaką ma miejsce obecnie na świecie. Wszelkie oferowane przez naszą firmę modele ubrań odznaczają się wysoką jakością, zaś nadruki są niepowtarzalne, trwałe i bardzo wyraziste.

Koszulka z koronawirusem

G3 Druk Poznań
Ul. Wolnica 7/8
61-764 Poznań
Tel.: 61 610 34 45
biuro@g3druk.pl

Koszulki z nadrukiem to doskonały pomysł

Większość osób staje przed dosyć trudnym wyborem – jaki prezent wybrać? Może krawat? Tata dostaje go przecież co roku. Flakonik perfum? Po co jej kolejny? Dziadek i Babcia nie mają już gdzie umieścić laurki i zdjęcia wnuczków? Zakochani także mają już z pewnością dość czekoladek o kształcie serduszek i przesłodzonych wręcz maskotek. Urodziny osoby znajomej, albo bliskiej, a my ciągle nie mamy pojęcia co kupić?

Koszulka ostry cień mgły

G3 Druk Poznań
Ul. Wolnica 7/8
61-764 Poznań
Tel.: 61 610 34 45
biuro@g3druk.pl

Jak jeszcze można urozmaicić przyjęcie niespodziankę? Czasami warto jest szukać innych rozwiązań. Wówczas być może uda się nam zaskoczyć obdarowaną osobę. Tym, którzy stoją przed takim trudnym dylematem, poleca się śmieszne koszulki w roli podkreślenia każdej okazji i każdego święta.

Zobacz także >> Powiedzenia polskie – jak powstają przysłowia, których używamy na co dzień?

W G3 oferujemy koszulki z nadrukiem które mają wiele wzorów od tematycznych, przez niezwykle popularne, aż po te humorystyczne i wesołe. Każdy na pewno znajdzie właściwy podkoszulek na prezent dla najbliższych.

Specjalne okazje są dla nas czymś niezwykle wyjątkowym

Każda okazja będzie dobra do świętowania, nawet i ta niewielka. Warto więc w tego rodzaju sytuacjach zadbać o pamiątki i właściwą atmosferę. Cieszmy się z każdego jednego święta, bo wszystkie są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Popularne urodziny czy też imieniny, wieczór panieński przyjaciółki, wieczór kawalerski kolegi, przyjście na świat potomka, wesele przyjaciół, odejście pracownika z powodu wieku emerytalnego, awans koleżanki z pracy to tylko niektóre spośród specjalnych okazji, na które nasza firma przygotowuje koszulki z wyjątkowymi nadrukami.

Zobacz także >> Czy lubimy czytać? Możemy na to spojrzeć z dwóch stron

Za każdym razem jesteśmy w pełni przygotowani i wprowadzany zupełnie nowe wzory koszulek na Dzień Dziadka, Dzień Babci, Dzień Matki, czy też Dzień Ojca. 

Dzięki temu nie pozostajemy nudni a  kreatywność naszych pracowników wręcz zadziwia. Ostatecznie istnieje możliwość samodzielnego stworzenia wzoru na nadruk koszulki w udostępnionym przez nas kreatorze. Dzięki temu można miło zaskoczyć bliskich niezwykle oryginalnym prezentem.

Koszulki na prezent

Nie istnieje chyba nic tak oryginalnego, a przy tym również i praktycznego, aniżeli koszulki z dowolnie wybranym nadrukiem w roli prezentu. Tekst może być naprawdę dowolny, pasujący do konkretnej sytuacji, czy też wybranej osoby.

Istotna może być też okazja, na którą przygotowujemy nasz prezent. Z pewnością będzie to bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej, iż dowolnie wybrany nadruk będzie przecież niepowtarzalny, a tym samym także i cała koszulka.

Z naszej strony możemy zapewnić Państwa o starannym wykonaniu nadruku, jak i spakowaniu koszulki w specjalny, foliowy woreczek. Można śmiało skorzystać z udostępnionych przez nas wzorów, albo dodać coś od siebie, czy też je całkowicie zmienić.

Projekty koszulek z nadrukiem https://g3druk.pl/product/korona-koszulki

G3 Druk Poznań
Ul. Wolnica 7/8
61-764 Poznań
Tel.: 61 610 34 45
biuro@g3druk.pl

5/5 - (6 votes)

Czarnobyl serial w dość realistyczny sposób ukazuje całą prawdę

Poprzedni

Cytaty na Dzień Ojca – proste i efektowne zarazem

Następny

Zobacz także

Więcej LifePower