Najmodniejsze kolczyki skrzydła

Motyw skrzydeł w biżuterii jest niezwykle popularny już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Trudno się dziwić – skrzydła są symboliczne, mówią o sile i wolności, a z tym utożsamia się wiele kobiet. Najchętniej wybieranym elementem są kolczyki skrzydła, które wyglądają efektownie i elegancko. Odpowiednio dobrane, świetnie sprawdzą się zarówno przy wieczorowych, jak i casualowych stylizacjach.

Eleganckie kolczyki skrzydła

kolczyki skrzydła

Kolczyki ze skrzydłami dobrze wyglądają zarówno w złotym, jak i srebrnym wydaniu. Do najpopularniejszych należą ażurowe wzory, dzięki którym motyw skrzydeł nabiera jeszcze większej lekkości. Wyglądają także niezwykle efektownie. Poszukując najbardziej szykownej ozdoby, która doskonale będzie pasowała do wytwornej sukni, warto sięgnąć po kolczyki skrzydła z kamieniami szlachetnymi.

Najczęściej są to cyrkonie czy diamenciki, które doskonale pasują do delikatności wzoru. Kolczyki ze skrzydłami mogą mieć formę długich, wiszących ozdób, co wygląda bardzo ciekawie, bowiem każdy krok wprawia skrzydła w ruch. Najpopularniejsze są jednak wkręty ze skrzydłami. Wzór układa się do góry ucha, zakrywając jego większą niż standardowe kolczyki część, co zdecydowanie przyciąga uwagę. Takie kolczyki mogą także optycznie wysmuklić twarz i nadać jej szlachetności.

Oryginalne kolczyki ze skrzydłami

Skrzydła są jednym z najchętniej wykorzystywanych wzorów, jeśli chodzi o nausznice, właśnie ze względu na ciekawe ułożenie na uszach. Nausznice ze skrzydłami pokrywają znaczną część ucha, wyglądają bardzo atrakcyjnie i są wyrazistym dodatkiem do oryginalnej stylizacji. Duże kolczyki zdobiące całe uszy (lub jedno ucho – to częsty trend w przypadku nausznic) doskonale pasują do mocno odkrytych sukienek i wysoko upiętych włosów. Takie kolczyki skrzydła, coraz częstsze w jubilerskich ofertach, z pewnością będą przyciągały uwagę – wyglądają modnie, stylowo i szalenie efektownie.

Oceń ten post post

Camilla Läckberg „Złota klatka” – czy warto przeczytać?

Poprzedni

Prawidłowy dobór akumulatora do swojego samochodu

Następny

Zobacz także

Więcej Ona