Jakie zabiegi warto wykonać zimą

Zima to doskonały czas, aby zdecydować się na zabieg w gabinecie! Dlaczego? Z prostego powodu – wiele z nich nie jest wskazanych, gdy za oknem świeci mocno słońce, łatwiej wtedy o przebarwienia na skórze. Zimą promienie słoneczne operują znacznie słabiej, dlatego właśnie w tym czasie warto wykonywać niektóre zabiegi. Sprawdź jakie!

Nadmierna ekspozycja na słońce to wróg wszelkich zabiegów w gabinecie. Może ona powodować powstawanie przebarwień na skórze, czasami też świeża opalenizna jest przeciwwskazaniem do niektórych zabiegów, dlatego właśnie odradza się je w okresie letnim, a zaleca zimą. Jakie zabiegi będą polecane w miesiącach zimowych? Oczywiście laserowe!

Zimą zdecyduj się na usuwanie owłosienia

Wydaje Ci się, że tak naprawdę do lata zostało wiele czasu, więc na tego typu zabiegi jest za wcześnie? Nic bardziej mylnego! To właśnie zimą warto wykonywać depilację laserową np. SHR, czyli Super Hair Removal. Wszytko dlatego, że aby skutecznie usunąć włoski na obszarze zabiegowym nie powinnismy mieć świeżej opalenizny. Poza tym, decydując się na zabieg zimą, bez problemu zdążymy wykonać całą, niezbędną serię – tak, aby do wiosny skutecznie usunąć wszelkie włoski. Taki zabieg to bardzo wygodne rozwiązanie na długi czas.

Więcej: https://www.preibisz.com/zabiegi/usuwanie-owlosienia/

Fotoodmładzanie laserem IPL

Kolejnym zabiegiem, który warto wykonać zimą jest fotoodmładzanie laserem IPL. Jest to zabieg polegający na poddaniu skórze oddziaływaniu intensywnego, pulsującego światła – wszystko to sprawia, że dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych, a więc ujędrnienia i wzmocnienia skóry. Zabieg jest krótki, a efekty jakie daje są niesamowite! Skóra staje się bardziej elastyczna, znikają przebarwienia lub rumień. Tutaj również jednym z głównych przeciwskazań jest opalona skóra – dlatego jest to zabieg, który zalecany jest zimą.

Więcej: https://www.preibisz.com/zabiegi/fotoodmladzanie-ipl/

Pozbądź się naczynek

Kolejną procedurą zalecaną zimową porą jest laserowe zamykanie naczynek. To bardzo skuteczny zabieg, podczas którego uwolnienie impulsów laserowych, na obszarze poddanym zabiegowi pozwala na zamknięcie ściany naczyń. Redukcja naczynek to zabieg z długotrwałymi efektami, potrafi skutecznie odmienić wygląd i dodać pewności siebie.

Więcej: https://www.preibisz.com/zabiegi/laserowe-usuwanie-naczynek/

5/5 - (2 votes)

Jak wybrać akcesoria do placu zabaw?

Poprzedni

Akumulatory renomowanych marek w Poznaniu!

Następny

Zobacz także