Dzbanek z filtrem na wodę

Dzbanek z filtrem na wodę nie tylko skutecznie ją oczyszcza z niektórych metali ciężkich oraz chloru, ale może być również twoim pierwszym krokiem w kierunku troski o środowisko. To innowacja, którą poczujesz w swoim domu już pierwszego dnia. Argumentów przemawiających za wdrożeniem tego rozwiązania (dzbanek filtrujący) jest cała masa, ale skupmy się na tych najważniejszych.

Dzbanek z filtrem, oszczędzaj pieniądze bez spadku jakości życia

Chcesz oszczędzać, ale nie chcesz obniżać sobie poziomu życia? Dzbanek z filtrem na wodę jest rozwiązaniem dla ciebie. W jaki sposób? Najlepiej pokazać to na przykładzie. Litr wody butelkowanej kosztuje od 1,2 zł do 2 zł, uśredniając, dziennie powinieneś pić 2,5 litra wody, co daje od 3 zł do 5 zł dziennie. W skali miesiąca może nie jest to zbyt odczuwalny wydatek, ale już w skali roku owszem. Dzbanek filtrujący obniża koszt litra wody do dosłownie kilku groszy, aby korzystać z wody kranowej, potrzebujesz jedynie filtr do dzbanka (jest w stanie oczyścić od 100 do 150 litrów wody), dzbanek i oczywiście wodę kranową. Sam widzisz, że jeden krok dzieli cię przed znaczącą oszczędnością, a to nie wszystko, na co możesz liczyć.

Dzbanek filtrujący, czyli troska o środowisko na wyciągnięcie ręki

Dzbanek z kawą

Zadbałeś już o swój portfel, czas zatroszczyć się o środowisko. W jaki sposób? Odpowiedź jest jedna dzbanek filtrujący szklany! Czy wiesz, że pijąc wodę butelkowaną miesięcznie „zbierasz” od 1,5 kg do 2,5 kg plastiku (butelka, zakrętka)? To całkiem sporo, ponieważ rocznie daje to od 18 kg do 30 kg. A pomyśl ile osób nawet w twoim najbliższym otoczeniu działa podobnie. Dlatego dzbanek z filtrem na wodę może być twoim pierwszym lub kolejnym krokiem w kierunku ochrony środowiska, sam przecież wiesz jak wielki wpływ na przyszłość mamy poprzez swoje codziennie wybory.

Chcesz pozytywnej zmiany w życiu? Dzbanek z filtrem na wodę znajdziesz m.in. na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html.

Dzbanek filtrujący szklany, czyli wygoda i nowoczesny element w twoim domu

Sam widzisz, do ilu pozytywnych rozwiązań bezpośrednio może przyczynić się dzbanek filtrujący. Ale to również wygoda, nie musisz już dźwigać zgrzewek wody i przede wszystkim pamiętać o nich podczas zakupów. Jedyne, o czym musisz pamiętać to filtr do dzbanka wymieniany przeważnie raz w miesiącu (w zależności m.in. od jakości wody). Ponadto dzbanek z filtrem to ciekawy „gadżet”, który jest prawdziwą kropką nad i w twojej kuchni lub pokoju. Postaw na innowację już dziś, znajdź wersję dla siebie i korzystaj, ponieważ smaczną i zdrową wodę warto mieć zawsze pod ręką.

5/5 - (2 votes)

Metoda montessori – wychowaj szczęśliwe i samodzielne dziecko

Poprzedni

Jak zdrowo żyć, gdy jesteś zapracowany? 5 rad dobrych dla każdego

Następny

Zobacz także