wyciskarka Alfa

Jest to produkt stworzony w niesamowicie wysokim standardzie, określany jest jako flagowiec w rodzinie wyciskarek wolnoobrotowych Hurom. Wyciskarka Alfa jest najwydajniejszym dostępnym na rynku produktem, w którym zastosowano nową technologię wyciskania Alpha SST.

Dlaczego warto zdecydować się na wyciskarkę wolnoobrotową?

Blendery oraz sokowirówki działają wyłącznie na niesamowicie szybkich obrotach. Może to spowodować nawet rozwarstwienie się soku, przez co część witamin oraz wartości odżywczych zostaje utracona. Często również obroty, na jakich pracuje maszyna, mogą powodować jej nagrzanie. Wyciskarki wolnoobrotowe zapewniają sukcesywne uzyskanie pełnowartościowego soku, przy czym nie powodując utraty ważnych, naturalnie występujących witamin. Biorąc pod uwagę modele firmy Hurom, są to pierwsze na rynku wyciskarki wolnoobrotowe, które oferują również swoim użytkownikom funkcję mielenia. Wykorzystywana jest ona zwykle do produkcji sorbetów, które mogą stać się smacznym oraz pożywnym elementem naszej codziennej diety.

Co wyróżnia wyciskarki wolnoobrotowe marki Hurom?

Ze względu na lata pracy nad doskonałością swoich produktów firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i prezentuje swoje innowacyjne rozwiązania. Oprócz stylowego i eleganckiego wyglądu wyciskarek wolnoobrotowych oferują one również szereg funkcji nawet dla najbardziej wymagających kupców. Należy do nich na przykład bezpieczeństwo, które zachowane jest poprzez czujniki niepozwalające rozpocząć pracy jeśli urządzenie nie jest odpowiednio poskładane. Wyciskarki wolnoobrotowe ze sklepu https://hurom.pl/ mają także uproszczony system czyszczenia, wystarczy samo opłukanie urządzenia. Jeśli zamierzasz przygotowywać kilka wyciskanych soków jednocześnie, wystarczy, że wlejesz do urządzenia wodę i je włączysz. Dla bardzo wymagających wyciskarka oferuje także funkcję kontrolującą gęstość otrzymywanego później soku.

Z jakich części składa się wyciskarka wolnoobrotowa Alfa?

Oprócz działania warto również zwrócić uwagę na materiały, z jakich przygotowane zostało całe urządzenie. Wyciskarka Alfa składa się z komory wsadowej, wykonanej z przezroczystego surowca, aby zapewnić bezpieczeństwo w użyciu. Pod nią znajduje się wałek ślimakowy, stworzony z ultemu, który współpracuje z sitem oddzielającym miąższ od soku, przez co można przyswoić więcej wartości odżywczych. Silikonowe szczotki w przeciwieństwie do innych modeli wykonują obroty niezależne w żaden sposób od obrotów wykonywanych przez wałek ślimakowy. Misa o pojemności aż 500 ml, do której trafia gotowy wytwór, została stworzona z materiałów, które są przyjazne dla środowiska. Wszystko to ustawione jest na korpusie, który stworzony z wytrzymałego materiału dostępny jest w kilku najmodniejszych kolorach.

5/5 - (2 votes)

Jak wybrać najlepszy regulator temperatury?

Poprzedni

Wybór przedszkola – Jak wybrać przedszkole dla dziecka?

Następny

Zobacz także