Woda z filtra Dafi Crystal stojąca na krześle

Zawsze stawiasz na rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale i estetyczne? Sięgnij po dzbanek Crystal od polskiej marki Dafi. Poznaj jego możliwości i już dziś spraw sobie dzbanek z filtrem!

Najlepszy dzbanek z filtrem na wodę? Postaw na Dafi Crystal!

Producentem dzbanka Crystal jest polska firma z siedzibą w Kielcach. Pod marką Dafi produkowane są butelki, dzbanki oraz filtry, które poprawiają jakość wody kranowej. Sięgając po nie, korzystasz ze sprawdzonych rozwiązań, popartych doświadczeniem, badaniami oraz testami. Jednocześnie wspierasz lokalną firmę, przyczyniając się do rozwoju rodzimej gospodarki. Wiesz już, kto „stoi” za stworzeniem tego wyjątkowego produktu (dzbanek filtrujący szklany). Czas skupić się na jego możliwościach! Cenisz sobie wygodę i skuteczność, dzbanek filtrujący szklany z pewnością spełni twoje oczekiwania. Ale na co jeszcze możesz liczyć?

Poznaj 6 powodów, dla których warto postawić na dzbanek Crystal:

  1. dzbanek filtrujący został wykonany z wysokiej jakości szkła,
  2. jego ergonomiczny kształt sprawia, że z powodzeniem może pełnić funkcję karafki,
  3. dzbanek z filtrem na wodę to nie tylko skuteczna filtracja wody kranowej, ale i sposób na eleganckie serwowanie ulubionych napojów (filtr niweluje nieprzyjemny zapach i smak chloru, przy okazji zachowując niezmienioną ilość minerałów występujących w wodzie kranowej),
  4. zapominasz o regularnym uzupełnianiu płynów? Dzbanek filtrujący z pewnością pomoże ci w odpowiednim nawodnieniu organizmu,
  5. jeden filtr (naturalny, węgiel z łupin kokosa) jest w stanie zastąpić nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych. Dzięki czemu dbasz nie tylko o siebie, ale i o planetę
  6. dzbanek filtrujący szklany pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze (jeden filtr jest w stanie zapewnić aż 150 litrów wody kranowej) oraz zadbać o środowisko (przejście z wody butelkowanej w jednorazowych opakowaniach na filtrowaną wodę kranową pozwala zmniejszyć zużycie jednorazowych opakowań nawet o 5 kg miesięcznie).

Jak widzisz, dzbanek Crystal może znacząco zmienić twoje życie, pamiętaj jednak o regularnej, comiesięcznej wymianie filtrów. Przypomni ci o tym wskaźnik LED sensor. Pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie!

Dzbanek filtrujący szklany możesz kupić bezpośrednio na stronie producenta:www.dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/crystal-2-l/. Już dziś sięgnij po sprawdzone rozwiązanie!

Oceń ten post post

Jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie?

Poprzedni

Prawidłowy demakijaż twarzy

Następny

Zobacz także