Biustonosze push up dla małych piersi

Duży biust jest marzeniem wielu kobiet. Niestety, nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mogą poszczycić się hojnym obdarowaniem przez naturę. Czy to oznacza, że trzeba być skazanym na kompleksy? Oczywiście, że nie! Kołem ratunkowym w takiej sytuacji okazują się biustonosze push-up. Co warto o nich wiedzieć o tego rodzaju bieliźnie?

Co to jest stanik push-up?

Biustonosze push-up to bielizna, którą w sposób szczególny upodobały sobie panie o drobnej budowie, najczęściej z małym biustem. Zaprojektowany tak, aby optycznie powiększyć piersi. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie dodatkowe wkładki, które nie tylko unoszą, ale również zbierają i modelują biust, w efekcie dając wrażenie większego i pełniejszego. Zdecydowana większość biustonoszy push-up dostępnych w sprzedaży jest wyposażonych w wyjmowane wkładki, które umieszcza się w specjalnie przeznaczonych do tego kieszonkach. Oddzielną kategorię produktów tworzą staniki z miską formowaną termicznie. Charakteryzują się tym, że dodatkowe wypełnienie jest ich nieodłączną częścią.

Czy mój biustonosz push-up jest dobrze dobrany?

Jak poznać, że stanik, który wybraliśmy, jest odpowiednio dopasowany? Warto w tym celu zwrócić uwagę na trzy czynniki. Po pierwsze: obwód. Biustonosz w obwodzie nie może być ani za luźny, ani za ciasny. Powinien odpowiednio przylegać do ciała, nie powodując z tego tytułu jakiegokolwiek dyskomfortu. Jak przekonać się, czy dobrze leży? Oprócz oczywiście tak znaczących sygnałów, jak ucisk czy ślady na ciele, jest jeszcze jeden sposób na przekonanie się, czy wybrany stanik jest dobry w obwodzie. To bardzo prosta metoda, która polega na podniesieniu rąk do góry. Jeśli biustonosz unosi się do góry, to znak, że jest za luźny w obwodzie.

Drugim czynnikiem mówiącym o odpowiednim dopasowaniu bielizny jest prawidłowa wielkość miseczki. Jej zadaniem jest przyleganie do ciała. Nie dopuszczalne są sytuacje, w których biust nie mieściłby się w miseczkach lub odwrotnie, nie wypełniał w całości wnętrza miseczki.

Trzeci, ostatni czynnik świadczący o dobrym wyborze biustonosza dotyczy ramiączek. Dobrze wyregulowane nie mogą zsuwać się w trakcie chodzenia, pozostawiać śladów na ciele czy powodować ucisk.

Czy tylko dla pań z małym biustem?

Czy prawdą jest powszechne przekonanie, że biustonosze push-up zarezerwowane są wyłącznie dla pań z niewielkim biustem? Okazuje się, że nie. Wbrew pozorom, bielizna tego typu skierowana jest również do pań o pełniejszych kształtach. Różnica polega na tym, że biustonosz nie ma optycznie powiększać piersi, a jedynie je uwydatnić i wyeksponować poprzez uniesienie i zebranie do środka.

5/5 - (3 votes)

Najważniejsze atrakcje Międzyzdrojów, czyli co robić nad morzem po sezonie

Poprzedni

Lot 202 Remigiusz Mróz – rozpoczyna się odnalezieniem w bloku

Następny

Zobacz także

Więcej Ona