Analiza skóry

Branża kosmetyczna nie mogłaby się prężnie rozwijać bez technologii. Aby oferować swoim klientom najwyższej jakości usługi, salony sięgają po zaawansowane technologicznie urządzenia. Nowe technologie zmieniają oblicze usług kosmetycznych, wyznaczając trendy w świecie beauty.

Zwykły masaż i maseczki pielęgnacyjne już nie wystarczą, by przyciągnąć klientów. W dobrym salonie kosmetycznym znajdziemy zabiegi oparte na wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Połączenie profesjonalnych kosmetyków z możliwościami technologicznie rozwiniętej aparatury nieporównywalnie podnosi skuteczność zabiegów i pozwala osiągnąć zamierzone rezultaty w szybszym czasie.

Analiza skóry dzięki technologii

Sprzętów do analizy skóry na rynku jest całkiem sporo. Różnią się od siebie parametrami, stopniem zaawansowania, ceną. Najnowszym odkryciem i liderem wśród innych tego typu urządzeń jest lumiSCAN gen. 3.0., który szturmem podbija serca kosmetologów i ich klientów.

Ta technologiczna nowinka działa w oparciu o 4 różne technologie, które następują jedna po drugiej. W pierwszym kroku twarz klienta jest skanowana w trzech płaszczyznach za pomocą technologii VisionSCAN 3D. Następnie urządzenie wykorzystuje obrazowanie multispektralne (SL, NL, PL, UV). W trzeciej fazie mierzone są podstawowe parametry skóry dzięki technologii TouchSCAN.

Zobacz również >> Jak dbać o zdrowie i urodę? 8 zasad dbania o zdrowie

Na końcu lumiSCAN gen. 3.0. przeprowadza komputerową analizę skóry. To kompleksowe i bardzo szczegółowe badanie pozwala na prawidłową ocenę stanu skóry oraz dobranie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Klient widzi wyniki analizy na monitorze, a kosmetolog ma dokładny obraz tego, z jakim problemem klient się boryka.

Dzięki zastosowaniu tego sprzętu klient dowie się, jaki obiektywny jest wiek jego skóry, pozna jej poziom nawilżenia, głębokość zmarszczek i rodzaj cery. Urządzenie przechowuje zdjęcia i wyniki analizy, co daje możliwość zajrzenia do historii i prześledzenia postępów podjętej terapii. LumiSCAN gen. 3.0. to nowa jakość dermokonsultacji, która ułatwi ocenę stanu skóry i dobór właściwych zabiegów naprawczych.

HydraFacial- innowacyjna technologia odmładzania skóry

Aparat TOWER to najbardziej zaawansowany model serii HydraFacial. Jest on laureatem wielu konkursów w branży beauty i zdobywcą prestiżowych nagród. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie całą gamę zabiegów na twarz i ciało. Podczas jednej sesji za pomocą jednorazowych końcówek HydroPeel przeprowadza się zabieg na twarz, który złożony jest z kilku etapów.

Zobacz również >> Naturalne kosmetyki do włosów, twarzy i ciała

W każdym z nich wykorzystywana jest inna końcówka głowicy oraz odpowiednio dobrane serum. W trakcie zabiegu wykonuje się eksfoliację (usunięcie martwego naskórka), peeling kwasowy (oczyszczenie zanieczyszczonych porów), ekstrakcję (dogłębne oczyszczenie skóry za pomocą próżni), terapię anti-aging i leczenie (dopasowanie substancji do problemów skórnych i ochrona przeciwzmarszczkowa) oraz zabieg nawilżający (odżywienie skóry za pomocą antyoksydantów, kwasu hialuronowego i peptyd).

Już po jednej wizycie w gabinecie kosmetycznym można uzyskać efekt liftingu, oczyszczenia i rewitalizacji skóry. Najlepsze efekty są jednak widoczne po 4 lub 6 zabiegach. Ponadto urządzenie TOWER umożliwia wykonanie hydradermabrazji, dermabrazji diamentowej klasycznej i wilgotnej, terapię światłem LED, drenaż limfatyczny i terapię antycellulitową z wykorzystaniem masażu próżniowego. Dzięki tak bogatej ofercie usług najnowsza technologia odpowiada na potrzeby wielu klientów i pozwala zadbać o cerę i ciało podczas jednej wizyty w salonie kosmetycznym.

5/5 - (4 votes)

Jak technologia wspomaga walkę z koronawirusem?

Poprzedni

Technologia, która ułatwiaja naszą codzienność

Następny

Zobacz także