Analiza skóry
+2

Branża kosmetyczna nie mogłaby się prężnie rozwijać bez technologii. Aby oferować swoim klientom najwyższej jakości usługi, salony sięgają po zaawansowane technologicznie urządzenia. Nowe technologie zmieniają oblicze usług kosmetycznych, wyznaczając trendy w świecie beauty.

Zwykły masaż i maseczki pielęgnacyjne już nie wystarczą, by przyciągnąć klientów. W dobrym salonie kosmetycznym znajdziemy zabiegi oparte na wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Połączenie profesjonalnych kosmetyków z możliwościami technologicznie rozwiniętej aparatury nieporównywalnie podnosi skuteczność zabiegów i pozwala osiągnąć zamierzone rezultaty w szybszym czasie.

Analiza skóry dzięki technologii

Sprzętów do analizy skóry na rynku jest całkiem sporo. Różnią się od siebie parametrami, stopniem zaawansowania, ceną. Najnowszym odkryciem i liderem wśród innych tego typu urządzeń jest lumiSCAN gen. 3.0., który szturmem podbija serca kosmetologów i ich klientów.

Ta technologiczna nowinka działa w oparciu o 4 różne technologie, które następują jedna po drugiej. W pierwszym kroku twarz klienta jest skanowana w trzech płaszczyznach za pomocą technologii VisionSCAN 3D. Następnie urządzenie wykorzystuje obrazowanie multispektralne (SL, NL, PL, UV). W trzeciej fazie mierzone są podstawowe parametry skóry dzięki technologii TouchSCAN.

Zobacz również >> Jak dbać o zdrowie i urodę? 8 zasad dbania o zdrowie

Na końcu lumiSCAN gen. 3.0. przeprowadza komputerową analizę skóry. To kompleksowe i bardzo szczegółowe badanie pozwala na prawidłową ocenę stanu skóry oraz dobranie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Klient widzi wyniki analizy na monitorze, a kosmetolog ma dokładny obraz tego, z jakim problemem klient się boryka.

Dzięki zastosowaniu tego sprzętu klient dowie się, jaki obiektywny jest wiek jego skóry, pozna jej poziom nawilżenia, głębokość zmarszczek i rodzaj cery. Urządzenie przechowuje zdjęcia i wyniki analizy, co daje możliwość zajrzenia do historii i prześledzenia postępów podjętej terapii. LumiSCAN gen. 3.0. to nowa jakość dermokonsultacji, która ułatwi ocenę stanu skóry i dobór właściwych zabiegów naprawczych.

HydraFacial- innowacyjna technologia odmładzania skóry

Aparat TOWER to najbardziej zaawansowany model serii HydraFacial. Jest on laureatem wielu konkursów w branży beauty i zdobywcą prestiżowych nagród. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie całą gamę zabiegów na twarz i ciało. Podczas jednej sesji za pomocą jednorazowych końcówek HydroPeel przeprowadza się zabieg na twarz, który złożony jest z kilku etapów.

Zobacz również >> Naturalne kosmetyki do włosów, twarzy i ciała

W każdym z nich wykorzystywana jest inna końcówka głowicy oraz odpowiednio dobrane serum. W trakcie zabiegu wykonuje się eksfoliację (usunięcie martwego naskórka), peeling kwasowy (oczyszczenie zanieczyszczonych porów), ekstrakcję (dogłębne oczyszczenie skóry za pomocą próżni), terapię anti-aging i leczenie (dopasowanie substancji do problemów skórnych i ochrona przeciwzmarszczkowa) oraz zabieg nawilżający (odżywienie skóry za pomocą antyoksydantów, kwasu hialuronowego i peptyd).

Już po jednej wizycie w gabinecie kosmetycznym można uzyskać efekt liftingu, oczyszczenia i rewitalizacji skóry. Najlepsze efekty są jednak widoczne po 4 lub 6 zabiegach. Ponadto urządzenie TOWER umożliwia wykonanie hydradermabrazji, dermabrazji diamentowej klasycznej i wilgotnej, terapię światłem LED, drenaż limfatyczny i terapię antycellulitową z wykorzystaniem masażu próżniowego. Dzięki tak bogatej ofercie usług najnowsza technologia odpowiada na potrzeby wielu klientów i pozwala zadbać o cerę i ciało podczas jednej wizyty w salonie kosmetycznym.

+2

Jak technologia wspomaga walkę z koronawirusem?

Poprzedni

Technologia, która ułatwiaja naszą codzienność

Następny

Zobacz także