Akumulatory Poznań

Nasz nowo otwarty stacjonarny sklep w Poznaniu należy do sieci sklepów z akumulatorami Uruchom.com. Zadaniem naszego personelu jest zapewnienie kupującym obiektywnej i pełnej informacji o każdym produkcie prezentowanym w katalogu. Sprzedając akumulatory w Poznaniu, przywiązujemy większą wagę do doboru producentów akumulatorów, które oferujemy naszym klientom. Dystrybucją tych urządzeń zajmujemy się od 14 lat i dbamy, aby każdy klient otrzymał wyczerpujące informacje o producencie, ponieważ to właśnie reputacja tego ostatniego gwarantuje jakość akumulatora.

Akumulatory Poznań

Zapraszamy

ul. Dąbrowskiego 185 | 60-594 Poznań | tel. 508 211 330 | poznan@uruchom.com

Zapraszamy Poznaniaków do zapoznania się ofertą i odwiedzenia naszego sklepu, pragniemy również poinformować, że prowadzimy sprzedaż internetową i można skorzystać z naszej platformy handlowej sklep.uruchom.com. Każdy mieszkaniec Polski składając zamówienie online może mieć pewność, że towar zostanie wysłany w ciągu 24 godzin z naszego centrum logistycznego w Warszawie.

Najwyższej jakości akumulatory Poznań

 

Sklep z akumulatorami

Centrala firmy oraz centrum wysyłkowe w Warszawie.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną już w kilki miastach: Warszawie, Krakowie, Opolu i teraz także w Poznaniu. Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich klientów zarówno tych odwiedzających nasz sklep stacjonarny jak również kupujących przez Internet. Mamy nadzieje, że profesjonalna obsługa klienta zostanie zauważona i doceniona przez mieszkańców tego pięknego miasta w Wielkopolsce.

Doświadczeni pracownicy sklepu z akumulatorami w Poznaniu posiadają wiedzę zawodową w pracy z różnymi markami i typami akumulatorów. Na podstawie podanych danych dobiorą baterię, która będzie w pełni odpowiadać wymaganiom i zakresowi użytkowania. Przy wyborze bierzemy pod uwagę warunki pracy sprzętu i dobieramy akumulator z wymaganej kategorii cenowej.

W naszym sklepie zawsze można kupić baterie wiodących światowych i krajowych producentów np. Centra, Uruchom, Deka, Duracell, Exide, Fiamm, Keepower, Moll, PowerBat, Sonnenschein, Topla i wiele, wiele więcej. Wszystkie modele akumulatorów są w pełni zgodne z polskimi normami i innymi przepisami technicznymi. Akumulatory w Poznaniu są dostarczane z dokumentami gwarancyjnymi, dlatego zachęcamy do wyboru dowolnej marki, każdy reprezentowany przez nas producent gwarantuje jakość swoich produktów.

Uruchom.com nowy oddział w Poznaniu – korzystne ceny i darmowe usługi

Pojemność jest jedną z najważniejszych cech każdego akumulatora, w tym akumulatora samochodowego. Bardzo ważne jest, aby odpowiadała pojazdowi. Dzięki tej zgodności gwarantowane jest zarówno szybkie uruchomienie silnika, jak i nieprzerwana praca wyposażenia samochodu, gdy alternator nie działa. W katalogu naszego sklepu aku-poznan.pl z akumulatorami w Poznaniu można wybrać baterię o takiej pojemności, jakiej potrzebuje pojazd.

Sprzedajemy akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, łodzi i jachtów, kamperów, maszyn rolniczych i budowlanych, podnośników koszowych, elektrycznych zabawek, zasilaczy awaryjnych, systemów bezpieczeństwa i itd. Tutaj każdy znajdzie szeroki wybór akumulatorów oraz takich urządzeń jak: prostowniki, ładowarki, klemy, zaciski, zasilacze, przetwornice i dużo więcej. Cieszymy się, że każdy nasz klient będzie mile zaskoczony naszymi konkurencyjnymi cenami.

Sprzedaż akumulatorów to nasza praca, współpracujemy z każdym właścicielem pojazdu, bez względu na to, czy jest osobą fizyczną czy prawną. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony nie tylko z produktu, ale również z procesu zakupu. Każdy sprzedawany akumulator w Poznaniu jest certyfikowany, naładowany i w pełni gotowy do użycia. Stale rozwijamy swoją działalność i mamy do zaproponowania darmowe usługi, które dostosowane są do obecnych realiów.

Test akumulatora Poznań

Składa się na nie:

  • Test konduktancyjny – ocena sprawności akumulatora na podstawie przeprowadzonego testu. Badane będzie napięcie, prąd rozruchowy, sprawność układu ładowania i rozrusznika.
  • Test obciążeniowy – akumulator zostanie sprawdzony pod kątem jego stanu i możliwości dalszej eksploatacji. Jeżeli konieczny będzie zakup nowego akumulatora, nasz pracownik będzie służył swoim doradztwem.
  • Bezpłatny montaż – usługa montażu jest poszukiwana przez wielu właścicieli pojazdów, pomagamy kierowcom, którzy zakupili akumulator w naszym sklepie w Poznaniu. Na życzenie zabieramy starą baterię do utylizacji. Ponadto przed zamontowaniem przeprowadzamy czyszczenie zacisków i klem, dzięki czemu kierowca nie będzie miał problemów z odpaleniem auta.

Zapraszamy wszystkich do zakupu niezawodnego i wysokiej jakości akumulatora oraz innych urządzeń w firmie uruchom.com!

4.9/5 - (12 votes)

Jakie zabiegi warto wykonać zimą? Sprawdź!

Poprzedni

SEO czy reklamy płatne – które rozwiązanie wybrać?

Następny

Zobacz także

Więcej LifePower